Infopark


Robotyzacja RPA w Dentsu Aegis Network w czasie pandemii

Trzecie z kolei webinarium organizowane przez firmę Pirxon sp. z o.o. zatytułowane było „Robotyzacja RPA w Dentsu Aegis Network w czasie pandemii”. Prelegentami podczas spotkania byli Pani Monika Skolimowska, Program Manager w Dentsu oraz Pan Piotr Kaczmarek, Dyrektor ds. Rozwoju w Pirxon.

Działalność gospodarcza a ubezpieczenia - zakresy i koszty

Za nami webinarium „Optymalizacja kosztów ubezpieczenia w przedsiębiorstwie” organizowane we współpracy Business Insurance Brokers, Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Eksperci  BIBrokers Pani Liliana Pawelczak-Szulc, Wiceprezes Zarządu oraz Pan Piotr Górny, Senior Partner, poruszyli kwestie działalności gospodarczej oraz zakresu i kosztów ubezpieczenia. Słuchacze dowiedzieli się na jakich zasadach świadczone są usługi BIBrokers, jaki jest zakres ich działalności oraz jak wspierają przedsiębiorstwa codziennej aktywności.

Eco-ON Online

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza do wzięcia udziału w konferencji online Eco-ON - Laboratoria Molanote jako zaplecze badawczo-rozwojowe dla przedsiębiorstw, która odbędzie się 27 maja o godz. 10.00. 

Optymalizacja kosztów ubezpieczenia w przedsiębiorstwie - Webinarium

Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. oraz Business Insurance Brokers mają przyjemność serdecznie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym webinarium: „Optymalizacja kosztów ubezpieczenia w przedsiębiorstwie”, które odbędzie się w dniu 14 maja (czwartek) o godz. 12:00.

Robotyzacja w walce z koronowirusem

W dniu 28 kwietnia br. odbyła się druga edycja darmowego webinarium „Robotyzacja RPA i jej wpływ na biznes od początku pandemii coronavirus [COVID-19]” organizowanego przez firmę Pirxon SA. pod patronatem Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o. o.

Gdański Biznes w walce z pandemią

Oprócz działań administracji państwowej wiele polskich firm włączyło się w działania mające na celu złagodzenie skutków pandemii koronawirusa. Postawa przedsiębiorstw prowadzących swoją działalność w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym w obliczu walki z koronawirusem jest budująca.

Pomorscy przedsiębiorcy z sektora Life Science, ICT, IoT wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oraz korzystając z zaplecza technologicznego Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego starają się pomóc najlepiej jak tylko potrafią.

Laboratoria INVICTA będą przeprowadzać testy w kierunku koronawirusa

Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA, zlokalizowane od 2008 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3, otrzymały akceptację Ministerstwa Zdrowia 
na wykonywanie testów genetycznych wykrywających koronawirusa. Dzięki tej decyzji zwiększy się liczba wykonywanych badań, a co za tym idzie wykrywalność zakażeń. W ciągu doby laboratorium jest w stanie wykonać od 1 tys. do 2 tys. badań.

Tarcza antykryzysowa - wsparcie z ZUS

1 kwietnia br. W życie weszły regulacje, które składają się na tzw. Tarczę Antykryzysową. Wśród tych rozwiązań jest również wsparcie realizowane przez ZUS. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.