Jak tworzyć produkty? Od pomysłu do aplikacji. - webinar.

Modeling Evolution, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny mają zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu online dla środowiska startup'owego i MŚP:

Jak tworzyć produkty? Od pomysłu do aplikacji.
22 lipca 2020 r. godz. 11:00

 
Tematem będzie mix metodologii LEAN: #LeanModelCanvas#ImpactMapping & #EventStorming oraz #EventModeling.

Doświadczysz jak działa planowanie oraz realizacja połączone w jeden ciągły proces! Doświadczysz jak opracowany zestaw metod i narzędzi silnie wspiera realizację inicjatyw, które z uwagi na swoją złożoność i dużą niepewność co do oczekiwanego rezultatu, są trudne w realizacji. Od pomysłu do produktu z wykorzystaniem metod i narzędzi inspirujących do poszukiwania i eksperymentowania.

Korzyści:
  • Poznasz sposoby jak zacząć poszukiwania
  • Poznasz sposoby stawiania hipotez w poszukiwaniu rozwiązywania poprzez perspektywę klienta
  • Poznasz sposoby mierzenia, porównywania i minimalizowania ryzyk
  • Poznasz sposoby sprawdzania hipotez
  • Poznasz sposoby zbierania wymagań do modelowania systemów informacyjnych (aplikacji)
  • Poznasz sposoby modelowania systemów informacyjnych (aplikacji)
Meetup jest przeznaczony dla wszystkich osób, które uczestniczą w Startup'ach i w MŚP w projektowaniu nowych lub rozwijaniu istniejących produktów cyfrowych.

Prowadzący

Rafał Maciąg

- Pomagam budować systemy informacyjne przy pomocy naturalnego dla człowieka wnioskowania opartego o pojęcie faktu, intencji i wniosku. Propaguje i wzbogacam metodologie takie jak EventStorming oraz EventModeling tak by były dla każdego łatwe w użyciu.

Po uzyskaniu dyplomu inżyniera na Politechnice Warszawskiej wraz z kolegami zbudował pierwszy startup specjalizujący się w oprogramowaniu fitness PerfectGym. Firma szybko wkroczyła na rynek globalny, po 4 latach była obecna w ponad 20 krajach. Jest współzałożycielem i CEO startup'ów pxTechnologies oraz ModelingEvolution.

Blog

Zapraszamy serdecznie do obowiązkowej rejestracji oraz śledzenia strony wydarzenia, gdzie już wkrótce pojawi się agenda spotkania.

Jak dołączyć? 
1. Zarezerwuj miejsce dla siebie, zapisując się na webinarium. Udział jest bezpłatny.
2. Tuż przed wydarzeniem otrzymasz od nas link z dostępem do spotkania.