Aktualności


Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna w imieniu własnym oraz PZU S.A., TUW PZUW oraz PZU LAB mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2022 r.

Forum poświęcone będzie tematyce bezpieczeństwa w gospodarce morskiej zarówno bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej jak i innowacji technologicznych na morzu.
Motywem przewodnim wydarzenia będzie bezpieczeństwo morskich farm wiatrowych, ryzyka występujące w przemyśle morskim, magazynowanie energii oraz nowe technologie.

Bożonarodzeniowe Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia
pragniemy życzyć Państwu wiele radości i spokoju.

Niech ten czas będzie pełen ciepła i rodzinnej atmosfery.
Dużo radości, pogody ducha, spełnienia marzeń
i wszelkiej pomyślności,
a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.

Zarząd i Pracownicy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

#PoznajcieGPNT: Stowarzyszenie Robotyków SKALP

Społeczność Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego wzbogaciła się w grudniu o nowego najemcę – Stowarzyszenie Robotyków SKALP, które do tej pory wynajmowało przestrzeń w warsztatowni Space4Makers.

GPN-T w okresie świąteczno-noworocznym

Szanowni Państwo, 
Informujemy, że w dniach 24-27 grudnia 2021 roku oraz 07 stycznia 2022 roku biuro Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego będzie nieczynne.

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na powyższe terminy i kontakt w sprawach pilnych telefonicznie lub mailowo.

Konferencja BioTech Daily 2021 - Konkurs Life Science

Trzecia edycja konferencji BioTech Daily to już historia. Od 2019 roku w grudniu w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym gromadzą się osoby zainteresowane tematami z branży biotechnologii, gdzie mogą wymienić się wiedzą, poznać  ludzi z branży i zdobyć cenne doświadczenie. Nowością podczas tegorocznej edycji był moduł poświęcony start-upom – Konkurs LIFE SCIENCE współorganizowany z Polpharma Biologics. 

Sztuczna inteligencja w praktyce biznesowej

17 listopada w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się spotkanie członków Gdańskiego Klubu Biznesu na spotkaniu pn. „Sztuczna inteligencja w praktyce biznesowej”.

BioTech Daily

Biotech Daily to już trzecia edycja interdyscyplinarnej konferencji łączącej w sobie elementy medycyny, biotechnologii oraz rozwiązań ICT. W czasie konferencji odbędzie się gala finałowa konkursu LIFE SCIENCE organizowanego przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny w partnerstwie z Polpharma Biologics.

12 listopada 2021 zamknięte

Szanowni Paśńtwo,
Informujemy, że w dniu 12 listopada 2021 roku biuro Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego będzie nieczynne.

Bardzo prosimy o kontakt w sprawach pilnych jeszcze w dniu dzisiejszym telefonicznie lub mailowo.

#PoznajcieGPNT: ARSYS, B-LABS, ULTIMA

Listopad to miesiąc w którym do społeczności GPN-T dołączyły przedsiębiorstwa ARSYS, B-LABS oraz ULTIMA. Każda z nich bierze udział w programie inkubacyjnym Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, który przeznaczony jest dla nowo powstałych przedsiębiorstw działających na rynku nie dłużej niż 3 lata o wysokim potencjale rozwojowym. Inkubator Technologiczny GPN-T ma na celu poprawę konkurencyjności oraz innowacyjności poprzez wspieranie i rozwój przedsiębiorstw, zakładanych i prowadzonych między innymi przez absolwentów uczelni wyższych.

Hacktoberfest 2021

Październik, miesiąc #OpenSource, już dawno za nami. Czas podsumować tegoroczny #Hacktoberfest, w który zaangażował się także Gdański Park Naukowo-Technologiczny i Hackerspace Trójmiasto!