Aktualności


Wybierz temat webcastu z cyklu „Przy kawie o prawie”

Zapraszamy do udziału w głosowaniu dotyczącym kolejnych zagadnień prawnych, które staną się tematami webcastów z popularnego cyklu spotkań prawnych „Przy kawie o prawie” organizowanego przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną, Gdański Park Naukowo-Technologiczny.
 
Zachęcamy do wypełnianie ankiety
Głosowanie trwa do 30.04.2021
 

Ocena Innowacji

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?” realizowanych przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

14 kwietnia zatrzymamy się na przystanku „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację”. Spotkanie dotyczyć będzie procesu oceny innowacji.

Branding z punktu widzenia prawnika

Kancelaria prawna Siekierzyński Kochlewski, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu online z cyklu „Przy kawie o prawie”. 

Już 26 kwietnia w Światowy Dzień Własności Intelektualnej porozmawiamy o Brandingu przy kubku gorącej kawy.. 

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się
Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia.
Niech wielka tajemnica Zmartwychwstania
będzie okazją do zadumy i wzmocnienia naszej wiary.
Życzymy, aby Święta pozwoliły na chwilę wytchnienia,
szczególnie w tak trudnym czasie,
dały poczucie spokoju i nadziei
na lepsze jutro.

Zarząd i Pracownicy
Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o. o.

W Space4Makers witamy firmę Byotta

Gdańska firma Byotta świadczy usługi inżynierskie w zakresie mechaniki, elektroniki i oprogramowania,  od projektu inżynierskiego, przez prototyp aż po organizację produkcji. To właśnie w przestrzeni Space4Makers prowadzić będzie prace warsztatowe przy realizacji prototypów.

Zarządzanie projektami innowacyjnymi - relacja

Relacja z webinaru z cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

24 marca br. zatrzymaliśmy się na przystanku „Zarządzanie projektami innowacyjnymi”, które stanowiło przedostatnie spotkanie cyklu „Od inspiracji do innowacji – wsparcie przy starcie”. W rolę eksperta wcielili się Paula Wąsowska, DBA, ekspert w obszarze strategii, innowacji i komunikacji biznesowej z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynkach europejskich i USA oraz Karol Bober, założyciel i prezes zarządu firmy doradczej Grantera, specjalizującej się w obsłudze projektów B+R dofinansowanych ze środków UE.

MEDmeetsTECH 2021 - Digital Health International

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału we wiosennej, 11 edycji MEDmeetsTECH pod hasłem Digital Health International. Rok 2020 wraz z bezprecedensową pandemią COVID-19 pokazały, że musimy w skali globalnej przyspieszyć wytwarzanie i wdrażanie cyfrowych rozwiązań zdrowotnych stad międzynarodowy charakter wydarzenia.

Gdański Park Naukowo-Technologiczny wraz z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną ponownie zostali partnerami konferencji.
 

Skaluj swój biznes globalnie - webinar

30 marca 2021 r. zapraszamy Państwa na webinar organizowany przez Microsoft i Crayon, w partnerstwie m.in. z Pomorską Specjalną Strefa Ekonomiczną, Gdańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym i Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego. Podczas webinaru przedstawiony zostanie globalny program wsparcia i współpracy Crayon z dojrzałymi start-upami, które chcą rozwijać się globalnie.

Zarządzanie projektami innowacyjnymi

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?” realizowanych przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Już 24 marca zatrzymamy się na przedostatnim na przystanku „Od inspiracji do innowacji – wsparcie przy starcie”. Spotkanie dotyczyć będzie zarządzania projektami innowacyjnymi.
 

Instrumenty dofinansowania działalności B+R

W minioną środę odbyło się spotkanie online pn. „Dofinansowanie działalności przedsiębiorstw ulgą B+R, IP Box i dotacjami, w tym z nowej Perspektywy UE 2021-2027” współorganizowane przez KPMG Poland i Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną.