Transfer technologii 

#Pamiętaj transfer technologii zaczyna się od Twojego pomysłu na biznes

Gdański Park Naukowo-Technologiczny przy współpracy z trzema trójmiejskimi uczelniami zrzeszonymi w Związku Uczelni Fahrenheita – Politechniką Gdańską, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym oraz Uniwersytetem Gdańskim oferują kompleksowe rozwiązanie ułatwiające realizację prac badawczo-rozwojowych.

Usługa kierowana jest w szczególności do przedsiębiorstw, które szukają rozwiązania problemów technologicznych, są zainteresowane stworzeniem nowego produktu, prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych czy tworzeniem prototypów. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz usprawnienia istniejącego produktu lub rozwiązania, myślisz o rozwoju oferty Twojej firmy i jesteś gotowy na komercjalizację wyników badań naukowych skontaktuj się z nami.

Porozmawiaj z naszym brokerem innowacji o Twoich potrzebach i pozwól nam ułatwić Twoją drogę do komercjalizacji. We współpracy z doświadczonymi brokerami technologii z wiodących trójmiejskich uczelni przedstawimy możliwości rozwoju potencjału Twojej firmy poprzez transfer technologii, porozmawiamy o potrzebach Twojego biznesu, przedstawimy aktualną ofertę badawczą jednostek naukowych i zaproponujemy dostępne źródła i mechanizmy finansowania. Nasz ekspert doradzi gdzie uzyskasz profesjonalne wsparcie, nawiąże współpracę z odpowiednią jednostką badawczą oraz zaaranżuje pierwsze spotkanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Masz pytania?