Udogodnienia

Zadaniem GPN-T jest zapewnienie przedsiębiorcom wysokiej jakości usług i infrastruktury służącej wzmocnieniu oraz wykorzystywaniu ich potencjału dlatego dla naszych najemców oferujemy wiele udogodnień w postaci między innymi:

Strefa Relaksu

Serdecznie zapraszamy wszystkich lokatorów Parku do strefy relaksu „Park w Parku” w budynku B na 5 piętrze.

Stworzyliśmy przestrzeń nawiązującą do nazwy kompleksu budynków. Chillout room został zaaranżowany na park czyli wypełniony zielenią teren rekreacyjny, w którym można znaleźć miejsce do odpoczynku, a także gry sprzyjające aktywności fizycznej, zachęcające do wspólnego spędzania czasu w trakcie przerw pomiędzy obowiązkami.

"Park w parku" to miejsce, gdzie można odbyć mniej formalne spotkanie biznesowe, napić się energetyzującej kawy, w ramach treningu zagrać w golfa oraz piłkarzyki, zrelaksować się na niesamowicie wygodnych podwieszanych fotelach i na chwilę zapomnieć o goniących terminach.

Wirtualny spacer >

Tarasy przy Strefie Relaksu

Częścią Strefy Relaksu są również dwa obszerne tarasy wyposażone w wygodne meble wypoczynkowe oraz roślinność, której będzie przybywać.

Bardzo duży i nasłoneczniony taras usytuowany od południa jest idealnym miejscem na odpoczynek na leżaku, poranną kawę oraz kreatywne spotkanie zespołu.

Z nieco mniejszego, północnego tarasu rozciąga się niesamowity widok na okoliczne domy, centrum Gdańska, Stadion oraz Morze Bałtyckie. Popołudniową porą, gdy słońce nieco skryje się za budynkiem jest idealnym miejscem na nieformalne spotkania czy burze mózgów.

Strefa dla rowerzystów

Nie tylko wiata dla rowerów, ale także szatnia, szafki i prysznice czekają na pracowników i najemców GPN-T dojeżdżających do biura jednośladem.

Zmodernizowane pomieszczenie znajduje się na IV piętrze w budynku B, umożliwia komfortowe przygotowanie się na nadchodzący dzień w biurze. Na każdego użytkownika czeka osobna szafka, prysznic połączony z wydzieloną przebieralnią, wieszaki na ręczniki, suszarka oraz duże lustro. Nie zapominajmy również o zewnętrznym parkingu, gdzie można zaparkować swój rower.

Patio w budynku C

Patio przy budynku C to miejsce, gdzie można napić się pysznej kawy, zjeść lunch i złapać oddech pomiędzy spotkaniami.

Przestrzeń na świeżym powietrzu jest osłonięta od zgiełku, częściowo zadaszona i pełna zieleni. Na wygodnych meblach ogrodowych można odpocząć i odbyć nieformalne spotkanie.

Działania ekologiczne w GPN-T

Na dachach budynków A i B Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego zostały uruchomione dwie instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 100kWp.

Tuż nad strefą relaksu wysiany został zielony dach.

Ponadto we wszystkich częściach wspólnych budynków GPN-T dbamy o poprawę efektywności energetycznej poprzez wymianę świateł na LED, modernizację instalacji wentylacyjnej czy montaż czujników ruchu.

Gastronomia

Na terenie Gdańskiego Parku Naukowo–Technologicznego znajdą Państwo kawiarnię oraz bistro.


Roma Cafe

Na śniadania i kawę zapraszamy do kawiarni „Roma Cafe”,  na parterze budynku B. Na wielbicieli owoców i słodkości w kawiarni czekają każdego dnia świeże soki, sałatki owocowe i ciasta.
 

Roma Bistro

Od godziny 12:00 „Roma Bistro” na poziomie -1 budynku C zaprasza na proste, domowe i smaczne posiłki. Codziennie kilka dań do wyboru, w tym dane dnia w niższej cenie.

„Roma” oferuje catering i kompleksową obsługę uroczystości, w tym konferencji, szkoleń, bankietów, a także imprez na świeżym powietrzu.
Oferta cateringowa >

Żłobek

Placówka opiekuńczo-wychowawcza w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym przeznaczona dla dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia. EduŻłobek zapewnia wszechstronny rozwój każdego dziecka poprzez zapewnienie zajęć plastycznych, muzycznych, gimnastycznych. Ważnym elementem codziennego planu dnia jest obowiązkowe wyjście na spacer lub plac zabaw.

Dowiedz się więcej >

Przedszkole

Przedszkole mieści się w budynku C Gdańskiego Parku Naukowo–Technologicznego. W placówce wykorzystywane są najnowsze metody pracy wychowawczo–dydaktycznej, oraz zapewniane warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę potrzeb i możliwości dzieci. Kadra kładzie nacisk na rozwijanie twórczych zdolności i zainteresowań dziecka, ale także wspomaga naukę czytania i pisania, rozwija sprawność umysłową i manualną wychowanków dzięki czemu mają oni mocne podstawy do dalszej edukacji.

Dowiedz się więcej >