Usługi

Specjalistyczne usługi doradcze

Zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznych usług doradczych oferowanych przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną w ramach działalności GPN-T, które zostały stworzone z myślą o przedsiębiorcach pragnących osiągnąć nowy poziom konkurencyjności i efektywności swoich firm. Dzięki naszym usługom możesz podnieść obroty i zyski swojego przedsiębiorstwa, ale także obniżyć koszty działalności oraz poszerzyć rynków zbytu.
Dowiedz się więcej >

Laboratoria

Sześć nowoczesnych laboratoriów badawczych służących do przeprowadzania różnego rodzaju badań związanych z profilem branżowym działalności powiązania Molanote,  tj. budownictwem energooszczędnym i odnawialnymi źródłami energii (OZE). Dzięki realizacji projektu członkowie Powiązania MOLANOTE korzystają z pomocy w postaci zakupu usług badawczych na preferencyjnych warunkach – koszt wykonania badań jest o 20-30 % niższy od cen rynkowych. 
Dowiedz się więcej >

Transfer technologii

Gdański Park Naukowo-Technologiczny przy współpracy z trzema trójmiejskimi uczelniami zrzeszonymi w Związku Uczelni Fahrenheita – Politechniką Gdańską, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym oraz Uniwersytetem Gdańskim oferują kompleksowe rozwiązanie ułatwiające realizację prac badawczo-rozwojowych.
Dowiedz się więcej >

Specjalistyczne Usługi Dronem

Usługi przy użyciu dronów są szybkim i bezpiecznym sposobem do zbierania, analizy i przetwarzania danych. Wieloletnie doświadczenie oraz posiadany wysokiej klasy sprzęt marki DJI i DEVOURER pozwala na oferowanie szerokiego spektrum usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Dowiedz się więcej >

Punkt Informacyjno-Konsultacyjny

W PIK-u działającym w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym firmy mogą korzystać z darmowych usługi doradztwa i informacji z różnych dziedzin, wspierające rozwój firm i pracowników. Zachęcamy do korzystania z tej oferty, która jest jedną z wielu form wspierania rezydentów i partnerów GPN-T.
Dowiedz się więcej >