Zaparkuj w parku

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 sal konferencyjnych, które pomieszczą od kilku do kilkuset osób. Dwie wyposażone są w system mobilnych ścian, co daje możliwość wyodrębnienia dodatkowych, mniejszych pomieszczeń. Każda sala pozwala na dowolną adaptację przestrzeni oraz układ krzeseł w wybranej konfiguracji. Centrum wyposażone jest w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz multimedialny, z możliwością podłączenia sprzętu do prowadzenia tłumaczeń symultanicznych.
Dowiedz się więcej >

Powierzchnie Biurowe

Gdański Park Naukowo-Technologiczny (GPN-T) to idealne miejsce na biuro dla rozwoju Twojej firmy.

Zapewniamy komfortowe powierzchnie biurowe, dogodną lokalizację, ekosystem innowacyjności, usługi okołobiznesowe i wiele innych udogodnień. Sprawdź sam i dołącz do nas.

Dowiedz się więcej >

Strefa Co-work

Jeżeli jesteś na starcie własnej działalności lub prowadzisz już firmę i potrzebujesz kreatywnego miejsca do pracy a dodatkowo zależy Ci na komfortowej przestrzeni i okazji do poznania nowych ludzi – coworking w GPN-T zapewni Ci to wszystko w ramach 4 pakietów cenowych.

Dowiedz się więcej >

Space4Makers prototypownia

Przestrzeń twórcza dla innowatorów, majsterkowiczów, startupów i innych firm, tętniąca życiem i nietuzinkowymi pomysłami. W ramach prototypowni można skorzystać z dostępu do maszyn i urządzeń pozwalających na obróbkę drewna, metalu oraz tworzyw sztucznych, drukarek 3D, usługi prototypowania w ramach dwóch abonamentów cenowych. Space4Makers wyposażony jest także w salę konferencyjną i strefę relaksu.

Dowiedz się więcej >

Udogodnienia

Przedsiębiorstwom zainteresowanym wynajmem powierzchni oferujemy szereg udogodnień w postaci strefy relaksu "Park w Parku" z tarasami z widokiem na morze, strefę dla rowerzystów, zielone patio, punkty gastronomiczne, a nawet przyzakładowe żłobek oraz przedszkole.

Dowiedz się więcej >