Startupy

Gdański Park Naukowo-Technologiczny jako ośrodek stymulujący rozwój innowacyjnej pomorskiej przedsiębiorczości opartej o wiedzę, koncentruje się na wspieraniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu.

Dlatego stwarzamy warunki i przestrzeń  przyjazne dla startupów i ich funkcjonowania. W naszym Parku miejsce do inkubacji i rozwoju swoich projektów z  sektora wysokich technologii znalazło wiele startupów. Inicjujemy i realizujemy dedykowane startupom programy akceleracyjne, m.in. Space3ac Intermodal Transportation.

Akceleracja

Gdański Park Naukowo-Technologiczny organizuje liczne programy i wydarzenia dedykowane osobom, które mają pomysł na biznes, ale szukają wsparcia w jego rozwoju zarówno w postaci szkoleń, mentoringu jak i współpracy, a nawet dofinansowania do dalszego rozwoju projektu.

Dowiedz się więcej > 

Inkubator Technologiczny

Program przeznaczony dla nowo powstałych przedsiębiorstw działających na rynku nie dłużej niż 3 lata o wysokim potencjale rozwojowym. Oferta inkubatora dobierana jest indywidualnie do potrzeb przedsiębiorców, zakłada między innymi preferencyjne warunki wynajmu powierzchni w GPN-T, opiekę merytoryczną, dostęp do infrastruktury technicznej czy mentoring biznesowy. 

Dowiedz się więcej >