Akceleracja LifeScience

Dodano

21.11.2022

Rozpoczęła się II edycja Akceleracji Lifescience organizowanej przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną w partnerstwie strategicznym z Polpharma Biologics.

Spotkanie poświęcone było wystąpieniom publicznym oraz wizualnym przygotowaniu pitchdecka.

Na początku Start-Upy, które dostały się do fazy akceleracji wzięły udział w dwóch warsztatach poprowadzonych przez naszych Ekspertów:
  • Wizualna strona pitchdeka - Anna Wróbel - Główny specjalista | Dział Parków Naukowo-Technologicznych
  • Wystąpienia publiczne - Jaśmina Zwierz, Project Manager | Dział Parków Naukowo-Technologicznych

W czasie warsztatów Uczestnicy dowiedzieli się jak profesjonalnie, od strony wizualnej przygotować swoją prezentacją, a także jak stworzyć krótką wypowiedź biznesową. Jednym z tematów była rozmowa o lękach, stresie i jego pokonywaniu. W czasie warsztatu rozłożony został również na czynniki pierwsze pitch biznesowy i poruszono temat błędów w wystąpieniach. Przestawiono bariery w komunikowaniu się i sposoby ich przezwyciężania.

W drugiej części dnia odbył się pitching start-upów pod czujnym okiem Mentorów. Uczestnicy mieli możliwość przećwiczenia swoich występów i zweryfikowania swoich prezentacji. 

Dziękujemy wszystkim zespołom za obecność podczas pierwszego dnia akceleracji i do zobaczenia 7 grudnia podczas drugiego dnia Akceleracji LifeScien.

Zobacz również

(R)ewolucja przemysłowa. Czy transformacja cyfrowa jest odpowiedzią na kryzys?

>

#PoznajcieGPNT: 11X

>

#PoznajcieGPNT: ARSYS, B-LABS, ULTIMA

>

#PoznajcieGPNT: AT Systems sp. z o.o.

>

#PoznajcieGPNT: Byte Barrel sp. z o.o.

>