Bałtycki Port Młodzieżowych Kompetencji

Dodano

20.10.2020

Bałtycki Port Młodzieżowych Kompetencji to nowy projekt edukacyjny Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Global Maritime przygotowany w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku pracy. Projekt realizowany jest od września 2020 roku do czerwca 2021 i został skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów wyższych uczelni.

Bałtycki Port Młodzieżowych Kompetencji to cykl warsztatów prowadzonych przez pracowników Global Maritime, którzy są specjalistami i długoletnimi praktykami w swojej dziedzinie. Podczas zajęć, uczestnicy mają możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w firmie projektowej realizującej przedsięwzięcia w obszarze gospodarki morskiej i off-shore, tematyką pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych oraz wymagań środowiskowych w budowie i eksploatacji statków. Ponadto dowiedzą się o procesach budowy i obliczeń inżynierskich dla statków, a także przepisów morskich w zakresie inżynierii dla jednostek pływających.
Szczegóły projektu
 

Kontakt z organizatorem zajęć


Osobą prowadzącą projekt ze strony PSSE jest Monika Kurska, specjalista w zespole ds. szkolnictwa zawodowego.  W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferty zajęć i terminów prosimy o kontakt mailowy: m.kurska@strefa.gda.pl lub telefoniczny: 603 655 165.
 
 Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach i warsztatach z udziałem przedstawicieli Global Maritime zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Informacje od Zarządu PSSE

>

Informacja dla przedsiębiorców

>

Home office – jak efektywnie pracować z domu?

>

Życzenia wielkanocne

>

Tydzień pod znakiem popularyzacji branży IT

>