Branding z punktu widzenia prawnika - webcast

Kancelaria prawna Siekierzyński Kochlewski, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu online z cyklu „Przy kawie o prawie”. 

Już 26 kwietnia w Światowy Dzień Własności Intelektualnej porozmawiamy o Brandingu przy kubku gorącej kawy.. 

Podczas webcastu uczestnicy dowiedzą się: 
  • Dlaczego „miłość od pierwszego wejrzenia” przy wyborze brandu nie zawsze oznacza najlepszy wybór?
  • Jak wybrać naprawdę silną markę i uzyskać maksymalną ochronę prawną?
  • Dlaczego w tych kwestiach przyda Ci się pomoc prawnika? 
Celem spotkania jest przekazanie uczestnikom krok po kroku praktycznej wiedzy, która pomoże w świadomym budowaniu marki, ale także uchroni Twoją firmę przed koniecznością zmiany brandu, gdy Ty wcale tego nie chcesz. 


Przy kawie o prawie:
Branding z punktu widzenia prawnika, czyli jak stworzyć silną markę w oparciu o prawo?
26.04.2021 - godzina 10:00 - 11:00
Rejestracja zakończona
Przewodnikiem po zagadnieniach prawnych związanych z Brandingiem będzie adwokat Justyna Alchimionek, partner w Kancelarii SK+ Siekierzyński Kochlewski, która na co dzień zajmuje się ochrona marki i doradza przedsiębiorstwom jak zabezpieczyć ich produkty na rynku.

Pani adwokat doradza międzynarodowym i rodzimym firmom, z takich branż, jak: automotive, branża farmaceutyczna, kosmetyczna, FMCG oraz IT. Ma  wieloletnie doświadczenie w ochronie praw własności intelektualnej, w tym w zagadnieniach nowych technologii. Poszukuje nieszablonowych, a jednocześnie praktycznych rozwiązań. Rolę prawnika w biznesie postrzega jako rolę partnera i doradcy. Jest entuzjastką nowych technologii.

Jeżeli zastanawialiście się jak stworzyć silną i bezpieczną na rynku markę swojej firmy lub produktu, zaparzcie swoją ulubioną kawę i dołączcie do nas w ten wyjątkowy poniedziałek.