Eksperci w zakresie stosowania rozwiązań IT i Machine Learning

Dodano

05.10.2020

Gdański Park Naukowo-Technologiczny to także Strefa CO-WORK oferująca twórcze środowisko pracy, pełną inspiracji atmosferę oraz możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Jedną z firm, którą możemy znaleźć w naszej co-workowej społeczności i chcemy o niej opowiedzieć podczas Festiwalu Cyfryzacji jest Inero Software sp. z o.o. Przedsiębiorstwo, które w 2018 roku brało udział w Akceleratorze Space3ac Intermodal Transportation powered by Pomeranian Specjal Economic Zone – inicjatywnie realizowanej w ramach organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkursu Scale UP opartego o rządowy program Start In Poland.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna była jednym z organizatorów tego programu akceleracyjnego, którego celem, przy wykorzystaniu technologii satelitarnych, było rozwiązanie problemów branży transportu Intermodalnego i wdrażanie autorskich rozwiązań dla gospodarki.
 
- Inero Software jest akademickim spin-offem wyspecjalizowanym w dostarczaniu rozwiązań IT z obszaru sztucznej inteligencji. Nasze dedykowane rozwiązania IT wykorzystywane są w księgowości, logistyce, w systemach wsparcia sprzedaży i obsługi klienta oraz zarządzaniu produkcją. Zapewniamy wsparcie w ciągu całego procesu tworzenia oprogramowania, zaczynając od ustalania wymagań i potrzeb, poprzez tworzenie rozwiązań oraz obsługę w okresie wdrożeniowym i działania naszych produktów. – przekonuje Andrzej Chybicki, Prezes Zarządu Inero Software.

Firma Inero Software została założona w 2017 r. Jej podstawową siłą jest wiedza ekspercka oraz techniczna członków zespołu, która pozwala na tworzenie wysokiej jakości rozbudowanych rozwiązań biznesowych z zakresu IT. Zasadnicza strategia firmy opiera się na budowaniu długofalowych relacji z klientami poprzez tworzenie mniejszych rozwiązań z zakresu IT.

Kluczowym produktem cyfrowym firmy jest system DeliverM8 przeznaczony do optymalnego planowania oraz zarządzania transportem elementów o niestandardowym rozmiarze. System pozwala na optymalizację ułożenia ładunków w naczepie z uwzględnieniem  rzeczywistych uwarunkowań (bezpieczeństwo, przepisy, waga, kształt) oraz optymalizację tras w złożonym łańcuchu dostaw. System ponadto wspomaga współpracę pomiędzy partnerami łańcucha dostaw z wykorzystaniem narzędzi takich czatboty, powiadomienia SMS/Email, narzędzia śledzenia pojazdów mapy cyfrowe, czy narzędzia integracji z pakietami Microsoft Office 365 oraz GSuite.

Powodów, dla których warto zwrócić uwagę na sztuczną inteligencję, która wykorzystywana jest w działaniach Inero Software, może być wiele. Wspólną cechą klientów spółki jest - przede wszystkim - twórcza odwaga, która napędza ich chęć znajdywania nowych obszarów o wysokim potencjale innowacji. Potencjał i rola sztucznej inteligencji polega na przekształceniu każdej branży, przekształcaniu danych i wiedzy w możliwe przyszłe rozwiązania i wartości dla klientów i ogółu społeczeństwa.

Jeżeli masz pomysł na innowacyjne produkty i potrzebujesz partnera, który pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne zajrzyj do Inero Software, może to właśnie oni Ci pomogą.
 
GPN-T_Inero_Software_FestiwalCyfryzacji_aktualnosci3 

Zobacz również

NNT wchodzi na rynki Ameryki Północnej i Australii

>

ŚTP 2019 w GPNT

>

BioTech Daily

>

BioTech Daily za nami

>

Bożonarodzeniowe Życzenia

>