Konkurs Hej StartUP


Zaprezentuj się z najlepszej strony, weź udział w konkursie „Hej StartUP” i dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów.

Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu - MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, zgłoś go! 

W finale konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. Szczegóły
 
Regulamin konkursu >

Półfinaliści konkursu

Z przyjemnoscią informujemy, że Komisja Rekrutacyjna wytypowała 16 półfinalistów konkursu, którzy otrzymają widomości z informcajami dotyczącymi pólfinałów.
 1. Biolife Technologies
 2. Colorinio.com
 3. DBR77 Robotics
 4. Eatzon
 5. Hemawi
 6. Hibox
 7. Mobile Monitoring
 8. Plantswapp
 9. Pobeton.pl
 10. Proton Solutions
 11. TATTOOARTIST
 12. TriCity Solution
 13. VisionX
 14. Vuyap
 15. WETOG PL
 16. ZERO

Od wygranej dzielą Cię 4 etapy, sprawdź co Cię czeka:

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza dostępnego tutaj, który umożliwi dokonanie oceny formalnej.


PÓŁFINAŁ | 23.05.2022
Do tego etapu zaprosimy ok. 15 startupów, których zgłoszenia otrzymają najwięcej punktów podczas oceny formalnej. To czas na zaprezentowania się z najlepszej strony, w czasie krótkiej 3-minutowej prezentacji, podczas której jury oceni potencjał rynkowy modelu biznesowego biznesu oraz predyspozycje przedsiębiorcze Waszego zespołu. Półfinał odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

PREPARATION CAMP | 31.05.2022
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty, speed dating z ekspertami oraz przed finałową próbę pitchingu. 

FINAŁ | 9.06.2022
Do finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka!

CZYM BĘDZIEMY SIĘ KIEROWAĆ PRZY WYBORZE FINALISTÓW?
W Finale Twój startup zostanie oceniony według następujących kryteriów:
 1. atrakcyjność i wykonalność pomysłu (model biznesowy), 
 2. doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu, 
 3. potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność),
 4. wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji.

Organizatorzy


Partner: