Hej StartUP

Dodano

12.04.2022

Zaprezentuj się z najlepszej strony, weź udział w konkursie „Hej StartUP” i dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów.

Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu - MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, zgłoś go! 

W finale konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.
 
Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. Szczegóły >
 
Może szukamy właśnie Ciebie!

OD WYGRANEJ DZIELĄ CIĘ 4 ETAPY, SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA:

REKRUTACJA | do 10.05.2022
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza , który umożliwi dokonanie oceny formalnej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10.05.2022. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 13.05.2022.

PÓŁFINAŁ | 23.05.2022
Do tego etapu zaprosimy ok. 15 startupów, których zgłoszenia otrzymają najwięcej punktów podczas oceny formalnej. To czas na zaprezentowania się z najlepszej strony, w czasie krótkiej 3-minutowej prezentacji, podczas której jury oceni potencjał rynkowy modelu biznesowego biznesu oraz predyspozycje przedsiębiorcze Waszego zespołu. Półfinał odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

PREPARATION CAMP | 31.05.2022
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty, speed dating z ekspertami oraz przed finałową próbę pitchingu. 

FINAŁ | 9.06.2022
Do finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka!

CZYM BĘDZIEMY SIĘ KIEROWAĆ PRZY WYBORZE FINALISTÓW?

W Finale Twój startup zostanie oceniony według następujących kryteriów:
  1. atrakcyjność i wykonalność pomysłu (model biznesowy), 
  2. doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu, 
  3. potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność),
  4. wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji.
Regulamin konkursu >

OrganizatorzyPARTNER:

Zobacz również

BioTech Daily

>

NNT wchodzi na rynki Ameryki Północnej i Australii

>

ŚTP 2019 w GPNT

>

BioTech Daily za nami

>

Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2020

>