Interizon Day 2022

Dodano

29.08.2022

Pomorski Klaster ICT Interizon zaprasza do udziału w corocznej konferencji Interizon Day 2022 – cyklicznej konferencji branży ICT na Pomorzu. Celem wydarzenia będzie podsumowanie osiągnięć Klastra Interizon z ostatniego roku oraz poznanie możliwości rozwoju współpracy na kolejny rok.
 
Interizon Day 2022
Gdzie: Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Kiedy: 22 września br. w godzinach 9:30-14:00. 
REJESTRUJĘ SIĘ >

Będzie to już dwunasta edycja wydarzenia, podczas którego przedstawiciele branży ICT spotkają się z Państwem i podsumują mijający rok. Ponadto zaproszeni goście przedstawią możliwości na kolejne miesiące. W tym roku będzie to szczególnie istotne, gdyż rozpoczęliśmy nową perspektywę finansową na lata 2021-2027.

Program Interizon Day 2022 skupi się przede wszystkim na Pomorskim Hubie Innowacji Cyfrowych (PHIC), nowym regionalnym ośrodku transformacji cyfrowej tworzonym przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną wraz z partnerami w tym Fundacją Inerizon. Podczas konferencji planowany jest również dedykowany panel dotyczący wyzwań Pomorskiego Hubu Innowacji Cyfrowych w kształtowaniu regionalnego ekosystemu innowacji, podczas którego omówimy sposoby budowania synergii i łańcuchów wartości pomiędzy firmami, uczelniami, instytucjami otoczenia tworzącymi PHIC w regionie.

Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie wydarzenia.

Gdański Park Naukowo-Technologiczny wraz z Pomorską Specjalna Strefą Ekonomiczną są partnerami wydarzenia.

Zobacz również

Życzenia wielkanocne

>

Życzenia Wielkanocne

>

Życzenia Wielkanocne

>

Znamy zwycięzcę Konkursu Hej StartUP

>

Znamy półfinalistów konkursu Hej StartUP!

>