MEDmeetsTECH 2021 - Digital Health International

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału we wiosennej, 11 edycji MEDmeetsTECH pod hasłem Digital Health International. Rok 2020 wraz z bezprecedensową pandemią COVID-19 pokazały, że musimy w skali globalnej przyspieszyć wytwarzanie i wdrażanie cyfrowych rozwiązań zdrowotnych stad międzynarodowy charakter wydarzenia.

Gdański Park Naukowo-Technologiczny wraz z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną ponownie zostali partnerami konferencji.

MEDmeetsTECH - Digital Health International
20 kwietnia 2021 – online
Szczegóły
Najbliższe wydarzenie z cyklu MEDmeetsTECH będzie doskonałą okazją – dla startup’ów z obszaru medtech, wynalazców, przedstawicieli świata medycznego, inwestorów, liderów biznesu, reprezentantów instytucji publicznych i prywatnych oraz studentów – aby uczyć się od siebie nawzajem inteligentnego podejścia do technologii w opiece zdrowotnej.

11. edycja po raz pierwszy poruszy tematy związane z wejściem na rynek USA z cyfrowymi rozwiązaniami zdrowotnymi. Eksperci i przedstawiciele organizacji inwestorów z USA podzielą się wiedzą o tym, jak zaistnieć na rynku amerykańskim. Wśród prelegentów konferencji będą również reprezentanci instytucji publicznych i prywatnych z Polski oraz innych krajów Europy odpowiedzialni za wdrażanie cyfrowych rozwiązań zdrowotnych na szeroką skalę. W gronie mówców i uczestników dyskusji będą także przedstawiciele świata klinicznego, wynalazcy oraz reprezentanci startup’ów. Ponadto konferencja stanie się międzynarodową areną, na której zaprezentują się wybrane, najciekawsze projekty startup z obszaru medtech.
 
MEDmeetsTECH po raz drugi odbędzie się w formule online i po raz pierwszy – ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia – konferencja będzie prowadzona wyłącznie w języku angielskim. Wynalazcy i twórcy nowych rozwiązań z dziedziny medtech i biotech mogą liczyć na bardzo praktyczne wskazówki, jak podejść do planowania ekspansji na rynku USA oraz co zrobić, by skutecznie na nim zaistnieć – mówią Janusz Kowalski oraz Anna Ostrowicka, organizatorzy wydarzenia.

Idea, który przyświeca organizacji MEDmeetsTECH to połączenie twórców technologii, świata medycznego oraz inwestorów, których interesują nowe trendy i kierunku rozwoju branży,  tylko przy pełnej synergii tych środowisk możemy liczyć na innowacje w zakresie technologii medycznych – mówi Radosław Wika, Dyrektor Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. 

Z podziwem obserwujemy organizację MEDmeetsTECH i po raz kolejny przystępujemy do tego spotkania jako partner, bo wiemy jak istotna jest współpraca lekarzy ze startupami medycznymi, ale też naukowców, którzy wiedząc czego potrzebuje biznes mogą projektować innowacje szyte na miarę – mówi Jaśmina Zwierz, Project Manager w GPN-T, kierownik programowy Konferencji Biotech Daily.