Narzędzia dla hybrydowych zespołów - meet up

Meet up "Narzędzia dla hybrydowych zespołów" został przełożny.
Wkrótce poinformujemy o nowym terminie spotkania.
 ------------------------------------------------------

PrivMX Polska, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu „Narzędzia dla hybrydowych zespołów - jak nowe technologie wspierają produktywność, bezpieczeństwo i zaangażowanie”.

 
15 lipca 2021 godz. 10:00 – 11:00
Miejsce spotkania: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, budynek B

Rejestracja zakończona
Podczas spotkania dowiesz się jak w czasie pracy hybrydowej radzić sobie z największymi wyzwaniami: spadkiem efektywności i zaangażowania zespołu oraz zabezpieczenia współdzielonych danych. Poznasz narzędzia typu all-in-one, które wspierają zespoły w sprawnej komunikacji, zwinnym zarządzaniu zadaniami i tworzeniu naturalnych relacji interpersonalnych, przy okazji zabezpieczając dane.

Celem spotkania jest przekazanie uczestnikom jakie są proste, ale skuteczne metody zarządzania zadaniami oraz zalety komunikacji asynchronicznej, które realnie wpływają na efektywność i skracają drogę do wyznaczonego celu. Nasz Ekspert pokaże kompaktowe i intuicyjne narzędzia do swobodnej pracy zespołowej, które wspierają zespoły w transparentnej komunikacji i płynnym zarządzaniu zadaniami, przy okazji chroniąc najcenniejszy zasób – Wasze pomysły i dane.

Meet up poprowadzi Pani Anna Tarach-Pawlicka - CEO PrivMX Polska. Od 14 lat związana z branżą informatyczną, specjalistka w zakresie analizy potrzeb i doboru rozwiązań organizujących pracę, zarządzanie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Zwolenniczka zwinności, samozarządzania i ciągłego usprawniania.
PrivMX to założona w 2019 roku w Amsterdamie spółka, stworzona przez polskich programistów doświadczonych w zakresie szyfrowania i tworzenia rozwiązań opartych na prywatności. Uważamy, że każdy zespół ma swój własny ekosystem pracy - dlatego stworzyliśmy PrivMX: elastyczny i kompaktowy software typu all-in-one, który chroni dane i wspiera organiczne relacje w zespole.

Zespół PrivMX, składający się ze specjalistów IT, programistów, projektantów, prawników, marketerów i product managerów, ma jedną wspólną cechę: wszyscy uważamy, że praca zespołowa powinna odbywać się w chronionej przestrzeni, a komunikacja, kreatywność, zaufanie, szacunek i konsensus są kluczowymi czynnikami w każdym projekcie. Zależy nam na właściwej ochronie własności intelektualnej, pomysłów i innowacji -  nie tylko w kontekście pracy, ale także życia prywatnego. Dlatego w codziennej pracy nad rozwijaniem PrivMX wykorzystujemy własne narzędzie.

Łącznie w PrivMX pracuje obecnie 13 osób. Otwarte niedawno w Gdańsku przedstawicielstwo PrivMX Polska ma za zadanie oferować polskim klientom kompleksową usługę doradztwa, szkoleń i wsparcia związanego z doborem i użytkowaniem narzędzi PrivMX.