NNT wchodzi na rynki Ameryki Północnej i Australii

Dodano

25.11.2019

W Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym doszło do podpisania Umowy pomiędzy NNT Sp. z o.o., a Martrow Technical Products LLC & Martrow Technical Innovations LLC z siedzibą w Phoenix w stanie Arizona. Kontrakt dotyczy dostarczania innowacyjnych układów pomiarowych, wytwarzanych przez NNT na rynki Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii.

"Podpisanie Umowy z naszym amerykańskim partnerem to ogromny sukces całego Zespołu NNT i bardzo ważny krok w realizacji naszej wieloletniej strategii biznesowej" - powiedział Prezes Zarządu NNT Bolesław Augustyniak

Spółka NNT, która swoje laboratorium zlokalizowała w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym jest liderem w zakresie wytwarzania m.in. zaawansowanej aparatury do nieniszczącej diagnostyki stanu naprężenia elementów wykonanych ze stali. 
Firma Martrow specjalizuje się w tworzeniu unikalnych rozwiązań NDT dla nietypowych i skomplikowanych problemów w wielu branżach, m. in. w kopalniach złota.

"Jestem pod wielkim wrażeniem postępów technologicznych jakie NNT osiągnęła w tak krótkim czasie" - powiedział Greg S. Rowe - CEO Martrow Technical Products LLC & Martrow Technical Innowaqtions LLC.

"Cieszymy się z sukcesu NNT, ponieważ jest to przykład pokazujący, że właściwie realizujemy naszą misję polegającą na stworzeniu przyjaznego klimatu dla start-upów, które mogą się rozwijać i doskonalić swoje unikalne produkty. NNT jest absolwentem programu akceleracyjnego, który był prowadzony przez Pomorską Specjalna Strefę Ekonomiczną, sukcesy naszych partnerów to dowód na to, że nasze działania są słuszne." - dodała Jaśmina Zwierz przedstawiciel Gdańskiego Parku Naukowo - Technologicznego.   

Zobacz również

Konferencja Eco-On 2024

>

Pomeranian Digital Innovation Hub - inauguracja działalności

>

ZaPARKuj na wiosnę w PSSE – Dzień Otwarty

>

Hej StartUP 2024

>

Podsumowanie VI edycji Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego

>