#PoznajcieGPNT: AT Systems sp. z o.o.

Dodano

16.06.2021

AT SYSTEMS sp. z o.o. to nowy najemca Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, który dołączył do naszej społeczności wraz z początkiem czerwca.

Przedsiębiorstwo od wielu lat działa w branży elektrycznej, automatyki przemysłowej i teletechniki. Wykonuje różnego rodzaju instalacje elektryczne i sieci energetyczne. Firma specjalizuje się także w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów telemetrycznych i teletechnicznych.

W ciągu wielu lat działalności AT Systems kompleksowo zrealizowało ponad 5 000 nowoczesnych przepompowni, a zakres prac obejmował etapy od przygotowania projektu, poprzez wykonanie elementów logicznych, aż po opatrzenie całości w nadzór oraz system kontroli dostępu. Przedsiębiorstwo z powodzeniem zajmuje się także konstruowaniem automatyki na potrzeby wielkich obiektów, takich jak oczyszczalnie ścieków. 
 
Spółka realizuje również autorski projekt pn. „Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków sanitarnych ze statków w Porcie Gdynia”. Polega on na odbiorze ścieków ze statków pasażerskich i promów cumujących w porcie Gdynia bezpośrednio do lądowej sieci kanalizacyjnej w celu ochrony i zachowania środowiska morskiego oraz zapobiegania i stopniowej eliminacji zanieczyszczeń środowiska morskiego. Zastosowanie technologii w znaczny sposób przyczynia się do ochrony różnorodności biologicznej w akwenie Morza Bałtyckiego. W ramach zadania został opracowany projekt automatyki i sterowania siedmioma przepompowniami oraz podczyszczalnia ścieków w oparciu o sterowniki PLC, moduły telemetryczne GSM/GPRS oraz system SCADA. Zakres projektu obejmował także mobilną platformę do badań jakościowych i ilościowych ścieków odbierających ze statków pasażerskich i promów.

AT Systems w swoim portfolio ma takie realizacje jak: 
  • Kompleksowa modernizacja w zakresie elektrycznej i AKPiA oczyszczalni ścieków w Morzeszczynie, Starej Kiszewie, Pszczółkach,
  • Zaprojektowanie, produkcja, podłączenia i uruchomienie trzech wirówek osadu w Jeleniej Górze, 
  • Wykonanie, montaż i uruchomienie rozdzielnicy pożarowej Domu Towarowego Chylonia w Gdyni, 
  • Kompleksowe wykonanie rozdzielnic elektrycznych, rozdzielnicy automatyki oraz prac w zakresie automatyki w oczyszczalni ścieków w Cedrach Wielkich, 
  • Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych na hali sportowej w Przywidzu, 
  • Wykonanie rozdzielnic zasilająco-sterujących na stacji pomp Bysewo Gdańsk, 
  • Kompleksowe wykonanie 9 rozdzielnic dla Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pszczółkach,
  • Wykonanie systemów teletechnicznych na kompostowni ZUT Szadółki Gdańsk.
W swoich realizacjach przedsiębiorstwo stosuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania, a projektowane systemy wykorzystują najnowsze technologie i trendy. Dzięki temu produktu AT Systems nadają się do nowych układów automatyki, a także uzupełniają braki starszych systemów.

Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju!

Zobacz również

Życzenia wielkanocne

>

Życzenia Wielkanocne

>

Życzenia Wielkanocne

>

Życzenia Wielkanocne

>

Znamy zwycięzcę Konkursu Hej StartUP

>