Program Eco-On - Start akceleracji

Dodano

03.11.2022

W przedostatni dzień października w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbył się pierwszy dzień akceleracji programu Eco-On organizowanego przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną w partnerstwie z Northvolt. Spotkanie poświęcone było wystąpieniom publicznym oraz pitchdeckowi.

Na początku Start-Upy, które dostały się do fazy akceleracji wzięły udział w dwóch warsztatach poprowadzonych przez naszych Ekspertów:

Pitchdeck - the only business plan you need - Łukasz Terlecki – CEO i Founder Suplift

Podczas warsztatu wszyscy zebrani wspólnie stworzyli pitchdeck inwestorski dla abstrakcyjnego biznesu. Dzięki temu wszyscy Uczestnicy mogli z dystansu spojrzeć na kwestie modelowania biznesowego. Poznaliśmy aspekty biznesu istotne z punktu widzenia inwestora czy funduszu VC, a także techniki jak je skutecznie prezentować.

Wystąpienia publiczne - Jaśmina Zwierz, Project Manager | Dział Parków Naukowo-Technologicznych

W czasie warsztatu Uczestnicy dowiedzieli się jak profesjonalnie przygotować krótką wypowiedź biznesową i poznali zasady skutecznych wystąpień.  Jednym z tematów była rozmowa o lękach, stresie i jego pokonywaniu. W czasie warsztatu rozłożony został również na czynniki pierwsze pitch biznesowy i poruszono temat błędów w wystąpieniach. Przestawiono bariery w komunikowaniu się i sposoby ich przezwyciężania.

W drugiej części dnia odbył się pitching start-upów pod czujnym okiem Mentorów. Uczestnicy mieli możliwość przećwiczenia swoich występów i zweryfikowania swoich prezentacji. 

Dziękujemy wszystkim zespołom za obecność podczas pierwszego dnia akceleracji i do zobaczenia 15 listopada podczas drugiego dnia programu Eco-On!

Zobacz również

Informacje od Zarządu PSSE

>

Informacja dla przedsiębiorców

>

Home office – jak efektywnie pracować z domu?

>

Życzenia wielkanocne

>

Tydzień pod znakiem popularyzacji branży IT

>