Najmłodsi innowatorzy w GPN-T

Dodano

01.08.2022

Przedszkole i żłobek w miejscu pracy to jeden z najbardziej pożądanych benefitów wśród pracowników. W Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym funkcjonuje dostępne dla wszystkich najemców (i nie tylko) Niepubliczne EduPrzedszkole i EduŻłobek, których działalność będzie kontynuowana za sprawą podpisania kolejnej, długoletniej umowy o współpracy. 

EduPrzedszkole i EduŻłobek mieszczą się w budynku C Gdańskiego Parku Naukowo–Technologicznego od początku minionej dekady. Placówka powstała z myślą o dzieciach pracowników Spółki i najemców GPNT, oraz pociechach pracowników gdańskich uczelni, którzy stoją przed koniecznością łączenia pracy zawodowej z życiem prywatnym i wychowaniem dzieci. 

EduPrzedszkole i EduŻłobek to miejsca, w którym każdemu dziecku stwarza się szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Podopieczni zdobywają wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim rozwijają się w przyjaznej atmosferze. Wykwalifikowana kadra, współpracując z Rodzicami, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dzieciom możliwość doświadczania, obserwowania oraz tworzenia, co prowadzi do osiągania sukcesów rozwojowych.

Przedszkole funkcjonuje przez cały rok oferując szereg zajęć dodatkowych dla milusińskich – m.in. język angielski, taniec, zajęcia karate, robotyki czy dogoterapii. We współpracy z Gdańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym realizuje również projekt „Firmy GPN-T Widziane Oczami Dziecka” mający na celu zapoznanie dzieci od najmłodszych lat ze specyfiką wybranych zawodów, nowych technologii i przedsiębiorczości. Celem projektu jest także tworzenie lokalnej, „parkowej” koalicji na rzecz rozwijania dziecięcych kompetencji.

Obecnie trwa końcowy etap rozbudowy oraz modernizacji żłobka i przedszkola, dzięki czemu placówka będzie mogła przyjąć nawet do 180 podopiecznych (do 130 w przedszkolu oraz do 50 w żłobku). Od nowego roku dzieci będą się bawić i uczyć w nowoczesnych pomieszczeniach z odpowiednim wyposażeniem. 

Rodziców zachęcamy do zapoznania się z ofertą placówki, a najmłodszym życzymy słonecznej drugiej części wakacji!   

Zobacz również

#PoznajcieGPNT: ARSYS, B-LABS, ULTIMA

>

#PoznajcieGPNT: AT Systems sp. z o.o.

>

#PoznajcieGPNT: Byte Barrel sp. z o.o.

>

#PoznajcieGPNT: Camdrone

>

#PoznajcieGPNT: Geopartner Geomatics i Geopartner Inżynieria

>