PSSE na Infoshare 2021

Największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona biznesowi, nowym technologiom i startupom, odbędzie się w tym roku zarówno online jak i stacjonarnie, w gdańskim AmberExpo, w dniach 14-15 października. Na uczestników czeka 5 scen tematycznych, na których wystąpi blisko 150 czołowych ekspertów z całego świata. Ponadto na uczestników czekają targi zarówno offline jak i wirtualne expo, na których zapraszamy do stoiska Pomorskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej.

Podczas tegorocznej edycji Infoshare wystąpią m.in. Brittany Kaiser - znana sygnalistka Cambridge Analytica, ekspertka w zakresie wykorzystania danych oraz technologii blockchain, Erika Cheung - dyrektor wykonawcza Ethics in Entrepreneurship, jedna z kluczowych sygnalistów Theranos, a także Rob Smedley - najbardziej szanowany i rozpoznawalny ekspert Data Science Formuły 1, który opowie m.in. o wykorzystywaniu danych w branży motoryzacyjnej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Pomorskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej oraz Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Eksperci odpowiedzą na pytania związane z Polską Strefą Inwestycji, zwolnieniu z podatku dochodowego, pomocą de minimis, możliwości pozyskania finansowania na innowacyjne projekty. Specjaliści z Parku opowiedzą o nowopowstałej przestrzeni warsztatowej Space4Makers, nowych pakietach w Strefie Co-work czy organizacji konferencji w czasie pandemii. Rozmowy umili słodki poczęstunek w postaci gorącej czekolady.
Koniecznie zaplanujcie chwilę wolnego i zajrzyjcie również do Pomorskiej Strefy na hali Amber Expo  – miejsca gdzie otrzymacie kompleksową ofertę instytucji otoczenia biznesu z Trójmiasta. Zapraszamy do wzięcia udziału w aktywnościach organizowanych przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny:

PRZEMYSŁ 4.0 W TWOJEJ FIRMIE

Kiedy? 14 października godz. 11:30 – 13:00 oraz 15 października 12:00-14:00

Przemysł 4.0, Fabryka Przyszłości, digitalizacja produkcji - takie i podobne tematy pojawiają się coraz częściej w dyskusjach dotyczących polskiej gospodarki. Chcesz poznać tajniki Industry 4.0? Interesujesz się robotami i myślisz o zautomatyzowaniu pracy w Twojej organizacji? Tylko od czego zacząć? Gdzie szukać wsparcia? Przyjdź do naszej strefy i porozmawiaj z ekspertami ze Stowarzyszenia Robotyków SKALP i Space4Makers w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Poznaj ekspertów i roboty z Edu4Industry firmy, która dostarcza najnowocześniejsze technologie do nauczania i badań w dziedzinie automatyki i robotyki.

CHCESZ ZOSTAĆ PILOTEM DRONA?

Kiedy? 15 października 12:00-14:00.

Chcesz zmienić swoją karierę? Interesujesz się kręceniem filmów i chcesz oglądać świat z lotu ptaka? Zostań pilotem drona i zdobądź uprawnienia w kategorii szczególnej w scenariuszach krajowych N-STS! Podnieś swoje kwalifikacje oraz umiejętności korzystając z oferty szkoleń specjalistycznych z zastosowaniem dronów. Przyjdź do naszej strefy i porozmawiaj z ekspertem Camdrone o tym jak zdobyć uprawnienia pilota drona do wykonywania lotów w zasięgu widoczności wzrokowej VLOS  jak i poza zasięgiem widoczności wzrokowej BVLOS z użyciem bezzałogowych statków powietrznych kategorii szczególnej o masie < 4 kg < 25 kg.