Skaluj swój biznes globalnie – webinar

30 marca 2021 r. zapraszamy Państwa na webinar organizowany przez Microsoft i Crayon, w partnerstwie m.in. z Pomorską Specjalną Strefa Ekonomiczną, Gdańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym i Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego. Podczas webinaru przedstawiony zostanie globalny program wsparcia i współpracy Crayon z dojrzałymi start-upami, które chcą rozwijać się globalnie.

"Skaluj swój biznes globalnie" – webinar
30 marca, godz. 10.00
REJESTRACJA

 
Jeśli Twoja organizacja jest młoda, szybko się rozwija, masz gotowy produkt, usługę, aplikację i chcesz iść do przodu - ten webinar jest dla Ciebie! 

Dowiesz się m.in.:
  • Czy i jak współpraca z Crayon i Microsoft pozwoli Ci wyskalować biznes? 
  • Jakie firmy już są w naszym programie i jakie mają z tego korzyści? 
  • Case study: Piwik PRO - firma, której produktem jest narzędzie Analytics Suite - elastyczne gromadzenie danych i raporty, a także zarządzanie zgodami, zarządzanie tagami i platforma danych klientów. Dowiedz się więcej o ich działalności i o tym, czego oczekują od Crayon jako partnera. Prezentacja: Piotr Korzeniowski - COO Piwik PRO.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą i do zapisu na wydarzenie.

Agenda

1. Crayon value proposition
Czy i jak współpraca z Crayon i Microsoft pozwoli Ci wyskalować biznes? Podpowiemy jak ekonomicznie podejść do zarządzania IT, jak obniżać koszty chmury, jak zdobyć know how aby móc efektywnie wykorzystać najnowsze technologie do codziennej pracy.Jakie firmy już są w naszym programie i jakie mają z tego korzyści? Współpracujemy z ponad 700 dojrzałymi startupami, którym pomagamy rozwijać ich biznesy lokalnie i na skalę globalną. Dzięki naszej globalnej sieci partnerów możemy wypromować również Twoje rozwiązanie.

2. Case klienta: Poznaj Piwik
Piwik PRO jest firmą z siedzibą w UE, posiadającą ponad 200 klientów, w tym ŠKODA Auto, Credit Agricole i Komisję Europejską. Organizacje z sektora prywatnego i publicznego wybierają Piwik PRO jako wydajne oprogramowanie analityczne zgodne z zasadami ochrony prywatności. Piwik PRO Analytics Suite oferuje elastyczne gromadzenie danych i raporty, a także zarządzanie zgodami, zarządzanie tagami i platformę danych klientów. Dowiedz się więcej o ich działalności i o tym, czego oczekują od Crayon jako partnera. Wysłuchaj prezentacji Piotra Korzeniowskiego - COO Piwik PRO.

3. Wsparcie produktowe Crayon:
  • Cloud economics - pokażemy Ci ile możesz oszczędzić korzystać z rozwiązań chmurowych.
  • Cloud -iQ - nasza bezpłatna platforma do zarządzania licencjami i usługami chmurowymi.
  • Crayon Support Program - wsparcie Twojej infrastruktury IT 24/7, gwarancja SLA i likwidacja kosztów przestojów.
  • Empower-iQ - platfoma szkoleniowa na miarę Twoich potrzeb
  • Market - IQ - platfoma marketingowo sprzedażowa - pozwala targetować potencjalnych klientów, wyszukiwać tylko te prospekty z danego rynku, które spełniają Twoje kryteria