Software house, z którym stworzysz swoją apkę

Dodano

05.10.2020

Innowacje i technologie na dobre zagościły w naszych domach. W dynamicznie zmieniającym się świecie stały się podstawą rozwoju. Za sprawą Festiwalu Cyfryzacji dowiadujemy się, że digitalizacja to znacznie więcej niż technologia. To przede wszystkim ludzie.

„Nie jesteśmy firmą, jesteśmy ludźmi” – to hasło przyświeca kolejnej Parkowej firmie, o której chcielibyśmy napisać w ramach Festiwalu Cyfryzacji. itCraft to spółka technologiczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla firm oraz dostarczaniu innowacyjnych dedykowanych aplikacji zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Firma powstała w 2010 roku i zatrudnia ponad 80 pracowników. Długoletnie doświadczenie pozwoliło itCraft uczestniczyć w realizacji prestiżowych rozwiązań dla szerokiego spektrum Klientów -  począwszy od ośrodków opieki długoterminowej, na dużych bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych oraz firmach telekomunikacyjnych kończąc.
 
Jednym z sukcesów itCraft było stworzenie w 2017 roku HomeDoctor, aktualnego lidera na polskim rynku w zakresie udzielania porad medycznych on-line oraz świadczenia usług zdrowotnych w domach pacjentów. Spółka działa jako platforma usług medycznych B2B2C i B2C, współpracując przy tym z ponad 350 lekarzami, którzy odwiedzają pacjentów w całej Polsce. Wraz z nadejściem pandemii COVID-19 Spółka zanotowała bezprecedensowy wzrost popytu. W ostatnim czasie otrzymała także dofinansowanie w Rundzie A w wysokości 3,7 mln euro, co sprawiło, że stała się liderem rozwiązań telemedycznych w Polsce.

W 2018 roku itCraft została wymieniona w artykule AppFutury jako jedna z najbardziej obiecujących firm tworzących aplikacje. W 2019 roku wyróżnień było znacznie więcej, m.in.: Top 1000 Companies Global, Top B2B Companies Norway 2019, Top Poland Mobile App Development Companies 2019, Top App Developers by Industry 2019 (w kategoriach Enterprise i Retail).

Najwyższa jakość rozwoju i projekty zakończone sukcesem znajdują potwierdzenie w opiniach wyrażanych przez klientów firmy z całego świata:
 
- itCraft spełnił wymagania, dostarczając produkt zgodny z wizją klienta i zgodny z harmonogramem, budżetem i specyfikacjami. Profesjonalny i dobrze skoordynowany zespół zapewnia wnikliwe wskazówki i pomaga rozwijać i realizować pomysły klientów.
 
- itCraft opracował wysoce funkcjonalną, wysokiej jakości aplikację, która przez cały czas gromadzi coraz więcej nowych użytkowników. Są doskonałymi współpracownikami i odegrali dużą rolę w projektowaniu aplikacji. Są również znakomitymi komunikatorami, dostarczającymi odpowiedzi i współpracującymi podczas całego projektu.

W chwili obecnej spółka pracowała już z klientami na wszystkich kontynentach poza Ameryką Południową.

- Z zainteresowaniem i podziwem obserwować będziemy dalszy rozwój firmy itCraft, dla której, jak widać, nie ma rzeczy niemożliwych. – podkreśla Radosław Wika, Dyrektor Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. 

Zobacz również

Informacje od Zarządu PSSE

>

Informacja dla przedsiębiorców

>

Home office – jak efektywnie pracować z domu?

>

Życzenia wielkanocne

>

Tydzień pod znakiem popularyzacji branży IT

>