Top Innowacyjni: effective

Gdański Park Naukowo-Technologiczny to także Strefa CO-WORK oferująca twórcze środowisko pracy, pełną inspiracji atmosferę oraz możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Jedną z firm, którą możemy znaleźć w naszej co-workowej społeczności i chcemy o niej opowiedzieć podczas Festiwalu Cyfryzacji jest effective Sp. z o.o.

Od samego początku aktywność effective Sp. z o.o. można podzielić na dwa główne filary. Jednym z nich są badania naukowe i prace rozwojowe. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo miało okazję współpracować przy kilkudziesięciu innowacyjnych projektach. Obecnie effective jest zaangażowane w wspieranie kilku innowacyjnych projektów. Jednym z nich jest „MINDHAND - autorska bioniczna proteza ręki”. Kolejnym jest „KREOLINK - Bezprzewodowy System Lokalnego Pozycjonowania Narzędzia (WTPS - Wireless Tool Positioning System)”. Nasi eksperci wspierają również zespół LUMEKKO Sp. z o.o., który zajmuje się projektowaniem oraz produkowaniem zabezpieczeń świetlnych potwierdzających autentyczność produktów i dokumentów.
Drugim filarem działalności tej firmy jest świadczenie usług doradczych, zarówno dojrzałym przedsiębiorstwom, jak i startupom. effective to spółka z dużym doświadczeniem w zakresie zarządzania strategicznego i operacyjnego w przedsiębiorstwie, restrukturyzacji i działań naprawczych, zarządzania ryzykiem. Posiada również 5-letnie doświadczenie we wspieraniu startupów. Zespół effective świadczył między innymi usługi opiekunów startupów w pilotażowym projekcie „Hub of Talents”. W ramach współpracy z Białostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym oraz Olsztyńskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, w wyniku czego udało się wyinkubować 22 przedsiębiorstwa typu startup.
effective Sp. z o.o. stale współpracuje z ekspertami, zarówno praktykami, jak i utytułowaną kadrą naukową. Gdy wymaga tego projekt, eksperci effective Sp. z o.o. wspierani są przez specjalistów zewnętrznych tworząc interdyscyplinarne zespoły.

Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie ponad 20 tysięcy godzin doradztwa. Współpracowało z ponad 200 innowacyjnymi startupami z całego kraju. Obecnie effective Sp. z o.o. jest partnerem przy realizacja projektu „Hub of Talents 2”.

Współpraca z effective to szansa dla przedsiębiorstw czerpania z bogactwa wiedzy i doświadczenia!