Relaxation Zone "Park in the Park"

Park w Parku

Serdecznie zapraszamy wszystkich lokatorów Parku do strefy relaksu „Park w Parku” w budynku B na 5 piętrze.

Stworzyliśmy przestrzeń nawiązującą do nazwy kompleksu budynków. Chillout room został zaaranżowany na park czyli wypełniony zielenią teren rekreacyjny, w którym można znaleźć miejsce do odpoczynku, a także gry sprzyjające aktywności fizycznej, zachęcające do wspólnego spędzania czasu w trakcie przerw pomiędzy obowiązkami.


"Park w parku" to miejsce, gdzie można odbyć mniej formalne spotkanie biznesowe, napić się energetyzującej kawy, w ramach treningu zagrać w golfa oraz piłkarzyki, zrelaksować się na niesamowicie wygodnych podwieszanych fotelach i na chwilę zapomnieć o goniących terminach.
Zapraszamy na wirtualny spacer >

Tarasy

Częścią Strefy Relaksu są również dwa obszerne tarasy wyposażone w wygodne meble wypoczynkowe oraz roślinność, której będzie przybywać.

Bardzo duży i nasłoneczniony taras usytuowany od południa jest idealnym miejscem na odpoczynek na leżaku, poranną kawę oraz kreatywne spotkanie zespołu.

Z nieco mniejszego, północnego tarasu rozciąga się niesamowity widok na okoliczne domy, centrum Gdańska, Stadion oraz Morze Bałtyckie. Popołudniową porą, gdy słońce nieco skryje się za budynkiem jest idealnym miejscem na nieformalne spotkania czy burze mózgów.