Office space

Gdański Park Naukowo-Technologiczny (GPN-T) to idealne miejsce dla innowacyjnych i kreatywnych firm, które cenią elastyczne podejście do swoich potrzeb.

Dołącz do nas i skorzystaj z unikalnej oferty wynajmu powierzchni biurowych w GPN-T, gdzie gwarantujemy wsparcie i doskonałe warunki dla rozwoju biznesu.


Wynajem powierzchni biurowych w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym to wybór, który zapewnia biznesowi doskonałe warunki do rozwoju. Preferencyjne stawki, prestiżowa lokalizacja, nowoczesna infrastruktura, wsparcie w innowacyjności i wiele innych zalet sprawiają, że GPN-T to najlepsze miejsce dla innowacyjnych firm.

Wynajmij biuro, powierzchnię laboratoryjną lub produkcyjną w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i dołącz do społeczności innowacyjnych przedsiębiorców, którzy znajdują tu idealne warunki do rozwoju swoich pomysłów biznesowych.

1. Benefits
2. Surface standard
3. Amenities
4. Recruitment rules
5. For startup
6. Frequently Asked Questions

Zapraszam do kontaktu

Dominik Nowak

58 740 42 23,
d.nowak@strefa.gda.pl

Dominik Nowak

58 740 42 23

d.nowak@strefa.gda.plFormularz kontaktowy >

Benefits

Wspieramy nasze firmy parkowe, proponując im m.in.:
 1. Preferencyjne stawki: Jesteśmy świadomi, że rozpoczęcie działalności może być wyzwaniem, dlatego oferujemy preferencyjne stawki najmu biur dla przedsiębiorców na okres do 5 lat. Nasze wsparcie w formie pomocy de minimis może znacznie zmniejszyć koszty, pozwalając skupić się na rozwoju biznesu.
 2. Prestiżowy adres: GPN-T znajduje się w dogodnej lokalizacji - geograficznym centrum Gdańska, w dzielnicy Piecki-Migowo, co zapewnia łatwy dostęp do reszty miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. To także bezpośrednie sąsiedztwo największych uczelni Pomorza, takich jak Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersytet Gdański, co otwiera nowe możliwości współpracy i rozwoju.
 3. Wsparcie dla innowacyjności: GPN-T to nie tylko przestrzeń biurowa. Nasz park oferuje wiele udogodnień, takich jak prototypownia Space4Makers, która pozwola przetestować i rozwijać pomysły technologiczne. Ponadto, współpracujemy z instytucjami naukowymi, co umożliwia transfer nowych technologii i budowanie relacji biznesowych.
 4. Przedszkole i Żłobek przy biurze: GPN-T to także miejsce, gdzie Twój maluch może bezpiecznie rosnąć i rozwijać swoje talenty. Ponadto Niepubliczne EduPrzedszkole oferuje preferencyjne warunki dla naszych najemców, dbając o wszechstronny rozwój najmłodszych.
 5. Sale spotkań i współpraca: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe oferuje sale spotkań w preferencyjnych cenach dla naszych najemców. To doskonała okazja, by nawiązywać relacje biznesowe i współpracować z innymi firmami w Parku.​​​​​​
 6. Profesjonalna wizytówka: Dbamy o promocję naszych najemców. Oferujemy bezpłatną wizytówkę na naszej stronie gpnt.pl, gdzie można zamieścić informacje o działalności firmy wraz z kontaktem, co zwiększy widoczność przedsiębiorstwa w świecie biznesu.

Surface standard

GPN-T to tętniący życiem kompleks trzech nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni około 40 000 m2, z czego ponad 24 000 m2 to powierzchnia dostępna do wynajęcia.
 • Budynek A - biurowo-laboratoryjny
 • Budynek B - biurowy z przestrzenią coworkingową na IV piętrze oraz relaksacyjną strefą "Park w Parku" połączoną z tarasami widokowymi
 • Budynek C - biurowo-konferencyjny z częścią produkcyjno-magazynową oraz prototypownią Space4Makers. W tym budynku mieści się także żłobek i przedszkole.
 
  
 
Biura dostępne do wynajęcia są gotowe do wprowadzenia (bez mebli), odmalowane na biało, posiadają wykładzinę, a także infrastrukturę elektryczną (gniazda elektryczne) i teletechniczną (internetową). Budynki wyposażone są standardowo w systemy wentylacji, chłodzenia i dogrzewania (klimakonwektory w budynkach A i B, system klimatyzacji w budynku C), a także w systemy kontroli dostępu oraz bezpieczeństwa (system pożarowy i dźwiękowy system ostrzegawczy).

Amenities

Oferujemy innowacyjnym firmom i startupom nie tylko nowoczesne biura, ale także wyjątkowe udogodnienia, które sprawią, że praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

Strefa relaksu "Park w Parku" to oaza zielonego spokoju na 5. piętrze budynku B, gdzie można zrelaksować się w komfortowych fotelach i zainspirować podczas kreatywnego spotkania zespołu. Niezapomniane widoki na Gdańsk i Morze Bałtyckie czekają na naszych tarasach, które są doskonałym miejscem na poranną kawę, nieformalne spotkania i burzę mózgów. Ponadto, wspieramy zdrowe i ekologiczne nawyki naszych najemców, zapewniając miejsce dla rowerzystów z szatnią, prysznicami i szafkami, by móc rozpocząć dzień pełen energii. W GPN-T, oprócz pracy, można również zadbać o rozwój dziecka dzięki naszemu żłobkowi i przedszkolu, które oferują wszechstronne zajęcia, rozwijające kreatywność i umiejętności maluchów.

Szczegóły >

Recruitment rules

Chcesz do nas dołączyć?


 

Wypełnij następujące dokumenty kwalifikacyjne:

 1. Formularz zgłoszeniowy do GPN-T
 2. Wzór Formularza informacji w przypadku ubiegania się o pomocy de minimis
 3. Wzór Oświadczenia o niespełnianiu kryteriów trudnej sytuacji ekonomicznej
 4. Wzór Oświadczenia o wysokości uzyskanej pomocy de minimis


Powyższe dokumenty należy wypełnić, możliwie szczegółowo odpowiedzieć na każde z pytań znajdujących się w formularzach.

Dokumenty aplikacyjne należy podpisać oraz dostarczyć na poniższy adres lub przesłać skany drogą e-maliową: office@gpnt.pl.
 
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.
Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Ul. Trzy Lipy 3 budynek B, IV piętro
80-172 Gdańsk

Oryginały dokumentów w wersji papierowej podpisane przez upoważnione do tego osoby lub w wersji elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym muszą zostać przekazane najpóźniej w dniu podpisania Umowy.
 
Regulamin kwalifikowania podmiotów do GPN-T >

For Startup

Twoja firma działa na rynku nie dłużej niż 3 lata?
Zapraszamy do skorzystania z preferencyjnych warunków najmu i wsparcia w ramach Inkubatora Technologicznego. W ramach Inkubatora GPN-T oferuje między innymi preferencyjne warunki wynajmu lokali by rozwijać innowacyjne projekty biznesowe, możliwość korzystania z infrastruktury, wiedzy i doświadczenia ekspertów, a także dostęp do otoczenia biznesowego, które wspiera rozwój firm.
 
Dowiedz się więcej >

Frequently Asked Questions

What conditions do I have to meet to join the Park?

To be included in the group of park companies, you must obtain a positive recommendation of the qualification committee, which will evaluate the qualification forms - documents are available here.

It is important to describe the business profile in as much detail as possible and to provide detailed and broad answers to each of the questions in the application form - Regulations explaining the evaluation criteria PL.

Once completed, the documents should be signed and sent to the following address:

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.
Gdański Park Naukowo-Technologiczny
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk, budynek B, IV piętro -sekretariat
You can also deliver signed scans to the following email address: office@gpnt.pl

Companies applying to the park (after meeting additional criteria) also have the option of obtaining public aid in the form of de minimis aid, which is distributed in the form of rent relief. The aid may be granted for a maximum period of five years from the date of concluding the contract for the first time, and its amount (intensity) is progressive and amounts to 50% in the first 3 years of the contract, 40% in the fourth and 30% in the fifth year.

If the criteria are met and qualified as a startup, the conditions for de minimis support are higher, i.e. support in the first year is 80%, in the second 70% and 60% in the third year of the contract.

What size of offices are offered by the Gdańsk Science and Technology Park?

The smallest offices have an area of about 30 sq m. Larger 45-60 sqm, 80-96 sqm and we have several larger ones with an area of about 140-170 sq m.

Are the rented offices equipped with furniture?

The offices offered by the Gdańsk Science and Technology Park are not equipped with furniture. The rooms are repainted in white, the offices have carpeting and full telecommunication infrastructure.