Acceleration

Gdański Park Naukowo-Technologiczny organizuje liczne programy i wydarzenia dedykowane osobom, które mają pomysł na biznes, ale szukają wsparcia w jego rozwoju zarowno w postaci szkoleń, mentoringu jak i współpracy, a nawet dofinansowania do dalszego rozwoju projektu.

Aktualne nabory
 

Zakończone nabory


 

Acceleration Zone program - 2023 edition

Głównym celem programu jest wsparcie rozwoju najbardziej innowacyjnych pomysłów, niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania. Nagrody są przyznawane w dwóch ścieżkach tematycznych: LifeSciene oraz Przemysł morski. Wsparcie obejmuje mentoring, który podnosi kompetencje biznesowe członków zespołu, udostępnienie przestrzeni biurowej i mechanicznej do pracy oraz granty na rozwój pomysłów.

Szczegóły >

Akceleracja Biznesów Społecznych

Akceleracja Biznesów Społecznych ma na celu wsparcie podmiotów, które realizują cele społeczne i ekonomiczne oraz wzmocnienie podmiotów ekonomii społecznej poprzez dopasowany program mentoringowy i wsparcie finansowe.

Najlepsze zespoły zdobędą granty finansowe oraz będą mogły skorzystać z dedykowanego wsparcia ekspertów w postaci mentoringu biznesowego i technicznego.

Szczegóły Akceleracji >
O projekcie OWES >

Hej StartUp competition - 2023 edition

Druga edycja konkursu skierowanego do startupów technologicznych zlokalizowanych w północnej Polsce, które posiadają produkt, usługę lub rozwiązanie gotowe do komercjalizacji na poziomie prototypu - MVP (Minimum Viable Product).

Szczegóły >

URBAN TECH Horyzont 2020

An acceleration program for European startups, the aim of which is to increase the competitiveness of the Health Tech, Smart City and Greentech industries. The project provides support to SMEs and start-ups in increasing the potential of their solution.

Details URBAN TECH >
About the project >

Eco-On Program - 2022 edition

Program akceleracyjny skierowany do start-upów ukierunkowany na wsparcie rozwoju najciekawszych pomysłów z branży magazynowania energii, automatyzacji i robotyzacji. Wsparcie obejmowało mentoring podnoszący kompetencje biznesowe członków zespołu, udostępnienie miejsca do pracy (przestrzeń biurowa i techniczna) oraz grant finansowy na rozwój pomysłu. Spośród projektów zakwalifikowanych do fazy akceleracji Kapituła Oceniająca wyłoniła 3 najciekawsze pomysły.

Szczegóły Programu >

Akceleracja LifeScience - edycja 2022

Druga edycja Akceleracji Life Science organizowanej przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny oraz Pomorską Specjalna Strefę Ekonomiczną w partnerstwie z Polpharma Biologics. Celem programu jest wsparcie rozwoju najciekawszych pomysłów z dziedziny LifeScience, niezależnie od aktualnego poziomu rozwoju pomysłodawców.

Szczegóły Akceleracji 2022 >

Konkurs Hej StartUp - edycja 2022

Konkurs skirowany był do startupów technologicznych z północnej Polski, które dysponowały produktem, usługą lub rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu - MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji. Nagrodą była możliwość udziału w prestiżowym programie mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów.

Szczegóły edycji 2022 >

Konkurs LifeScience - edycja 2021

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych pomysłów z dziedziny LifeScience. Konkursowe projekty wpisywały się w obszary: Biotech, Digital Health, Biogospodarka, można było także zaproponować rozwiązania poprawiające jakość życia lub zdrowia oraz wszystkie inne rozwiązania z zakresu IT/ICT i Life Science. 

Do konkursu Life Science nadesłano łącznie 40 projektów, z których wyłoniono 12 finałowych w dwóch kategoriach.
Szczególy edycji 2021 >

Space3ac

Space3ac Intermodal Transportation był inicjatywą realizowaną w ramach organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkursu Scale UP opartego o rządowy program Start In Poland. Misją akceleratora było rozwijanie polskiego sektora kosmicznego poprzez łączenie potrzeb przemysłu i spółek skarbu państwa z potencjałem startupów, doświadczeniem ekspertów i finansowaniem.

Szczegóły >