Gastronomia

Szanowni Państwo,

Informujemy, że nasze Bistro Roma w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, prowadzi działalność jednak z ograniczeniem możliwości skorzystania z usług gastronomicznych na miejscu. 

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na wynos do biura w GPN-T pod numerem tel. +48 668 241 090.Jeżeli będzie zamówienie złożone do biura przez większą ilość osób, bardzo prosimy o wyznaczenie jednej osoby do odbioru zamówienia.

Kroki te zostały podjęte w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo pracowników, w związku z decyzją o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego i co za tym idzie ograniczeniu  działalności wszystkich restauracji, kawiarni i barów. 

O zmianach będziemy informować na bieżąco w aktualnościach na stronie internetowej.
________________________________________________________________

Na terenie Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego znajdą Państwo kawiarnię oraz bistro „Roma”.
Oba punkty czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00.

Kontakt
Tel.: (58) 782 45 20

Roma Cafe
Na śniadania i kawę zapraszamy do kawiarni „Roma Cafe”,  na parterze budynku B. Na wielbicieli owoców i słodkości w kawiarni czekają każdego dnia świeże soki, sałatki owocowe i ciasta.

Roma Bistro
Od godziny 12:00 „Roma Bistro” na poziomie -1 budynku C zaprasza na proste, domowe i smaczne posiłki. Codziennie kilka dań do wyboru, w tym dane dnia w niższej cenie.
„Roma” oferuje catering i kompleksową obsługę uroczystości, w tym konferencji, szkoleń, bankietów, a także imprez na świeżym powietrzu.