Aktualności


#Poznajcie GPNT: Krupński Cranes

W maju szeregi najemców Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego zasiliło działające od 2018 roku przedsiębiorstwo Krupiński Cranes Sp. z o.o. Firmę założyli Jacek Krupiński, Daniel Gwóźdź i Maciej Mongird. Celem firmy jest projektowanie i produkcja najnowocześniejszych polskich żurawi wieżowych.

Park dla rowerzystów

Już nie tylko parking dla rowerów, ale także szatnia, szafki i prysznice czekają na pracowników i najemców GPN-T dojeżdżających do biura jednośladem. Nowo otwarta przestrzeń znajduje się na IV piętrze w budynku B. 

Hack4change

Osoby interesujące się nowymi technologiami, którym nie jest obojętny los naszej planety zachęcamy do udziału w Hack4change czyli 48 godzinnym ekologicznym maratonie programowania. Podczas hackathonu uczestnicy połączą siły tworząc interdyscyplinarne zespoły i stworzyć innowacyjne rozwiązania lub aplikacje w jednej z trzech ścieżek tematycznych: człowiek i jego dobrostan, otwarte dane, Smart Cities.

Wyzwania Robotyzacji

Celem wydarzenia jest podkreślenie jak istotna jest rola analizy wdrożeniowej przed podjęciem procesu robotyzacji oraz eliminacja ryzyka nieefektywnego wdrożenia dzięki odpowiedniemu dobraniu robotów do charakterystyki działalności. W czasie naszego spotkania pragniemy przedstawić inwestorów PSSE, którzy są liderami robotyzacji oraz automatyzacji i mogą opowiedzieć o swoich dobrych praktykach, ale również negatywnych doświadczeniach. Organizując konferencję „Wyzwania Robotyzacji” zależy nam na praktycznym spojrzeniu ekspertów oraz zaprezentowaniu studium przypadków polskich przedsiębiorstw.

Eco-On Technologie Ekoefektywne 2022

Celem przedsięwzięcia jest stworzenie platformy do dialogu oraz wymiany informacji w zakresie technologii ekoefektywnych oraz propagowanie idei polityki zrównoważonego rozwoju w tym w szczególności odpowiedzialności za środowisko naturalne. Organizatorzy umożliwiają przedsiębiorcom zaprezentowanie wyzwań związanych z wdrożeniem innowacyjnych badań do przemysłu, dobrych praktyk oraz barier, a także sposobów ich pokonywania.

#PoznajcieGPNT: Camdrone

W kwietniu do społeczności Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego dołączyła firma Camdrone zapewniająca szeroki zakres usług oraz szkoleń z użyciem dronów.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń.

Niech Zmartwychwstanie Pana odrodzi nas duchowo,
napełni nas pokojem i nadzieją,
da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością spoglądać w przyszłość.

Niech nadchodzący czas Świąt będzie pełen
Radości, Miłości i Pokoju!


Zarząd i Pracownicy
Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.

15 kwietnia 2022 r. biuro nieczynne

Szanowni Państwo, 
Informujemy, że w dniu 15 kwietnia 2022 roku  biuro Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego będzie nieczynne.

Bardzo prosimy o kontakt w sprawach pilnych do czwartku. 

Hej StartUP

Zaprezentuj się z najlepszej strony, weź udział w konkursie „Hej StartUP” i dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów.

Dzień otwarty Space4Makers

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty przestrzeni Space4Makers, która mieści się w budynku C, w naszym Parku. S4M to przestrzeń, która powstała na przestrzeni ponad 400 m2 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym w której startupy, innowacyjne przedsiębiorstwa oraz wynalazcy mogą realizować swoje nieszablonowe pomysły.