Zarządzanie prawami własności intelektualnej

Kancelaria prawna SK+ Siekierzyński Kochlewski, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny mają zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu online 

Przy Kawie o prawie: Zarządzanie prawami własności intelektualnej
19 listopada 2020 r. godz. 10:00
REJESTRACJA

Podczas webinarium uczestnicy poznają odpowiedzi na następujące pytania: 
  • Jakie są rodzaje praw własności intelektualnej i czym różnią się od siebie? 
  • Jak tworzyć strategię zarządzania własnością intelektualną w biznesie?
  • Jak być konkurencyjnym w oparciu o własność intelektualną?

Celem wydarzenia jest przekazanie uczestnikom krok po kroku praktycznej wiedzy dotyczącej kompleksowego spojrzenia na zarządzanie własnością intelektualną w działalności gospodarczej.

Prowadzący

Webinarium poprowadzi adwokat Justyna Alchimionek, partner w SK+ Siekierzyński Kochlewski, posiadająca wieloletnie doświadczenie w ochronie praw własności intelektualnej, w tym  nowych technologii. Justyna doradza międzynarodowym i rodzimym firmom, z takich branż, jak: automotive, farmaceutyczna, kosmetyczna, FMCG oraz IT. Znajduje praktyczne rozwiązania dla problemów, a rolę prawnika w biznesie postrzega jako rolę partnera i doradcy. Jest entuzjastką nowych technologii.
SK+ Siekierzyński Kochlewski świadczy usługi prawne dla biznesu i pomaga  w ochronie tego, co dla wielu firm w nowoczesnej ekonomii jest najcenniejsze, czyli dóbr intelektualnych. Specjalizuje się m.in. w ochronie rozwiązań technologicznych, wynalazków, znaków towarowych, praw autorskich  oraz prawa pracy i danych osobowych.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Webinarium odbędzie się w ramach 13 edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. W tym roku ŚTP 2020 odbędzie się pod hasłem: nowa normalność.

Rejestracja

Zapraszamy serdecznie do obowiązkowej rejestracji.

Jak dołączyć? 
  1. Zarezerwuj miejsce dla siebie, zapisując się na webinarium. Udział jest bezpłatny.
  2. Tuż przed wydarzeniem otrzymasz od nas link z dostępem do spotkania.