Strefa Akceleracji - nabór 2023

Dodano

27.07.2023

Chcesz przyspieszyć rozwój swojego startupu i zdobyć wsparcie finansowe na realizację innowacyjnego rozwiązania, wsparcie doświadczonych mentorów oraz dostęp do zaawansowanej infrastruktury? Jeśli tak, to program akceleracyjny - Strefa Akceleracji - jest właśnie dla Ciebie!.

Zgłoś swój pomysł do jednej z dostępnych ścieżek tematycznych, na autorów najbardziej innowacyjnych prac czekają atrakcyjne nagrody, których pula wynosi łącznie ponad 100 tysięcy złotych. Program Strefa Akceleracji oferuje nie tylko wsparcie finansowe, ale także cenny mentoring i profesjonalne doradztwo.

Nabór zakończony.


Głównym celem programu jest wsparcie rozwoju najbardziej innowacyjnych pomysłów, niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania. Nagrody są przyznawane w dwóch ścieżkach tematycznych: LifeSciene oraz Przemysł morski. Wsparcie obejmuje mentoring, który podnosi kompetencje biznesowe członków zespołu, udostępnienie przestrzeni biurowej i mechanicznej do pracy oraz granty na rozwój pomysłów.

To wyjątkowa szansa na zdobycie wiedzy, wsparcia i środków niezbędnych do zrealizowania ambitnych planów biznesowych. Nie zwlekaj, dołącz do Programu Strefa Akceleracji i odkryj pełen potencjał swojego startupu!


Ścieżka LifeScience

Ścieżka LifeScience skierowana jest do startupów, które rozwijają innowacyjne rozwiązania z zakresu biotechnologii, medycyny, zdrowia, żywności i żywienia oraz innych obszarów związanych z poprawą jakości życia lub zdrowia.

Na laureatów czekają:
  • Nagrody finansowe: 40 000 zł - pierwsze miejsce | 25 000 zł - drugie miejsce | 20 000 zł - trzecie miejsce.
  • Możliwość prezentacji pomysłu przed publicznością zgromadzoną podczas Demo Day
  • Dostęp do prototypowni Space4Makers przez okres 3 miesięcy
  • Indywidualne spotkania mentoringowe
  • Możliwość wsparcia w ramach Inkubatora Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Partnerem strategicznym ścieżki jestPolpharma Biologicsnajwiększa polska firma biotechnologiczna, zajmująca się rozwojem i wytwarzaniem leków biopodobnych.

Partnerzy | Patroni Ścieżki LifeScience

Ścieżka Przemysł morski

Ścieżka Przemysł morski skierowana jest do startupów, które rozwijają innowacyjne rozwiązania z zakresu okrętowych systemów łączności, nawigacji i zabezpieczeń technicznych, elektroniki, uzbrojenia, technologii, systemów i urządzeń dla jednostek pływających, innowacyjnych rozwiązań dla Marynarki Wojennej RP i przemysłu stoczniowego, robotyki, automatyki i przemysł 4.0.

Dla najlepszego zespołu czeka:
  • Nagroda finansowa 15 000 zł na dowolny cel.
  • Możliwość prezentacji pomysłu przed publicznością zgromadzoną podczas Demo Day
  • Dostęp do prototypowni Space4Makers przez okres 3 miesięcy
  • Indywidualne spotkania mentoringowe
  • Możliwość wsparcia w ramach Inkubatora Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Partnerem strategicznym ścieżki jestPGZ Stocznia Wojenna– Stocznia oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, remontów, przebudów, modernizacji i budów okrętów wojennych oraz jednostek dla innych służb mundurowych i państwowych.

Partnerzy | Patroni Ścieżki Przemysł MorskiO programie

W edycji 2023 Program Strefa Akceleracji, uczestnicy będą mieli szansę uczestniczyć w kompleksowych szkoleniach oraz konsultacjach z zakresu wystąpień publicznych, teambuildingu, modelowania biznesowego i zarządzania projektami. Dodatkowo, odbędzie się sesja speed datingu, umożliwiająca bezpośredni kontakt z ekspertami i przedstawicielami branżowymi. To wyjątkowa okazja do wzmocnienia kompetencji biznesowych uczestniczących zespołów i przygotowania ich do prezentacji projektów podczas Demo Day przed potencjalnymi inwestorami, klientami oraz partnerami.

Program Strefa Akceleracji oferuje zakwalifikowanym podmiotom bogaty program mentoringowo-konsultacyjny oraz unikalną ofertę, stworzoną specjalnie w celu wsparcia młodych firm w każdym aspekcie ich działalności. Program ten został zaprojektowany tak, aby ułatwić skalowanie ich pomysłów w dynamicznym środowisku biznesowym. Dzięki temu, uczestnicy mogą liczyć na wszechstronne wsparcie i motywację do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie.

Szczegóły >

Osoba do kontaktu

Wojciech Leonowicz

w.leonowicz@strefa.gda.pl,
+48 601993611

Wojciech Leonowicz

w.leonowicz@strefa.gda.pl

+48 601993611Kalendarz spotkań >

Zobacz również

Informacje od Zarządu PSSE

>

Informacja dla przedsiębiorców

>

Home office – jak efektywnie pracować z domu?

>

Życzenia wielkanocne

>

Tydzień pod znakiem popularyzacji branży IT

>