Znamy zwycięzcę drugiej edycji Konkursu Hej StartUP

Dodano

03.07.2023

Za nami finał drugiej edycji programu akceleracyjnego Hej StartUP, którego celem było wsparcie i rozwój innowacyjnych startupów z północnej Polski. To niezwykłe wydarzenie już po raz drugi było organizowane przez Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny. 
O konkursie >

Najbardziej obiecujące startupy przeszły intensywny etap selekcji, który pozwolił wyłonić najlepsze spośród wielu innowacyjnych projektów. Przedstawiciele 9 zakwalifikowanych do kolejnego etapu, przygotowywali się do finałowych prezentacji podczas Preparation Camp w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Celem spotkania było przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji.

W trakcie finałowego wydarzenia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, startupy miały niepowtarzalną szansę zaprezentowania swoich pomysłów przed wymagającym jury, składającym się z doświadczonych przedsiębiorców, inwestorów i ekspertów branżowych. Każdy z uczestników miał ograniczony czas na przekonanie jury o unikalności i potencjale swojego projektu.

Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu jest Startup ARnie Education stworzony przez Michała Murawko. Jest to projekt edukacyjnej gry na urządzenia mobilne, wykorzystującej technologię AR. Dzięki temu rozwiązaniu nauka programowania i robotyki staje się ekscytującą przygodą.

Warto podkreślić, że program akceleracyjny Hej StartUP nie kończy się na samym finale. Dla laureatów czeka kolejny etap - prestiżowy program mentoringowy InCredibles Sebastiana Kulczyka, który oferuje wsparcie biznesowe, mentorów o ogromnym doświadczeniu oraz dostęp do szerokiej sieci kontaktów.

Wszystkim uczestnikom finału chcielibyśmy serdecznie pogratulować osiągnięcia i odwagi, jaką wykazali w rozwijaniu swoich innowacyjnych projektów. Ich determinacja i zaangażowanie są niezwykle inspirujące dla całej społeczności startupowej.

Program akceleracyjny Hej StartUP jest znakomitym przykładem inicjatywy, która wspiera rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw, stwarzając im dogodne warunki do wzrostu i osiągania sukcesów na rynku. Życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów i spełnienia ich największych przedsiębiorczych marzeń. 

Wszystkie startupy już od lipca zapraszamy do udziału w naszym programie Akcelerator GPNT >

Zobacz również

Wesołych Świąt

>

Polska biotechnologia rośnie w siłę. Polpharma Biologics z certyfikacją FDA

>

Spotkanie Informacyjne dot. Akceleracji Biznesów Społecznych

>

Solwit Level Up - Decoding AI

>

Konferencja Eco-On 2023

>