Hej StartUP 2023

Edycja 2023

Druga edycja konkursu skierowanego do startupów technologicznych zlokalizowanych w północnej Polsce, które posiadają produkt, usługę lub rozwiązanie gotowe do komercjalizacji na poziomie prototypu - MVP (Minimum Viable Product).

Konkurs organizowany przez Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny ma na celu wyłonienie najlepszych inicjatyw, które będą miały szansę dołączyć do renomowanego programu akceleracyjno-mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Szczegóły >

Preparation Camp w GPNT

Startupy, które zakwalifikowały się do finału, miały okazję wziąć udział w intensywnym Preparation Camp, który odbył się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Głównym celem tego wydarzenia było przygotowanie ich do decydującej rundy konkursu, umożliwiając weryfikację i doskonalenie prezentacji przed kluczowym momentem drugiej edycji Konkursu Hej StartUP.

Szczegóły >

Znamy zwycięzcę drugiej edycji Konkursu Hej StartUP

Za nami finał drugiej edycji programu akceleracyjnego Hej StartUP, którego celem było wsparcie i rozwój innowacyjnych startupów z północnej Polski. Wszystkim uczestnikom finału chcielibyśmy serdecznie pogratulować osiągnięcia i odwagi, jaką wykazali w rozwijaniu swoich innowacyjnych projektów.

Szczegóły >