Open call URBAN TECH

Dodano

22.06.2022

Ponad 300 wyzwań

Podejmij wyzwanie w ramach projektu URBAN TECH. Poszukujemy MŚP i startupów, które rozwiążą problemy biznesowe z obszarów Health Tech, Smart City i Greentech. W wirtualnej bibliotece znajduje się ponad 300 wyzwań z 12 krajów czekających na wasz innowacyjny pomysł lub produkt.

Nabór trwa od 22 lipca do 14 września. Wybierz wyzwanie, opracuj innowacyjne rozwiązanie i wypełnj formularz online. Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną zaproszeni na hackaton, który odbędzie się w listopadzie w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.


Najciekawsze projekty zostaną wybrane do pierwszej fazy inkubacji i otrzymają 9500 EUR na przygotowanie planu wdrożenia pomysłu w strukturach właściciela wyzwania.
Kolejne etapy wsparcia mogą rozszerzyć tę kwotę nawet do 54,5 tys. EUR.

PODEJMIJ WYZWANIE >  
 


Kto może aplikować?

Zapraszamy do udziału start-upy i MŚP z osobowością prawną z siedzibą w krajach Unii Europejskiej lub krajach stowarzyszonych z programem H2020 lub Wielkiej Brytanii. Kwalifikujące się kraje są wymienione w załączniku 1 do programu prac H2020 na lata 2018-2020. Małe i średnie przedsiębiorstwa z siedzibą lub powiązanie z Rosją lub Białorusią NIE kwalifikują się do złożenia wniosku.


Biblioteka wyzwań

W wirtualnej bibliotece dostępnych jest ponad 300 wyzwań, których rozwiązanie przyczyni się do powstania zdrowego, inteligentnego i zielonego środowiska miejskiego przyszłości. Katalog umożliwia filtrowanie po branżach, państwach oraz 37 tematycznych obszarach związanych z wyzwaniami. Szczególnie zachęcamy do podjęcia jednego z naszych wyzwań lub wyzwań naszych Partnerów. Łącznie, z Polski, zebraliśmy 31 zagadnień biznesowych, które dają realną szansę na długofalową współpracę komercyjną z dużym klientem.
 
Dowiedz się więcej >

Masz pytania?

Anna Zielińska – koordynator projektu
603 700 010  |  a.zielinska@strefa.gda.pl

Wojciech Leonowicz – Specjalista ds. rozwoju startupów
601 993 611  |  w.leonowicz@strefa.gda.pl

Zobacz również

#PoznajcieGPNT: ARSYS, B-LABS, ULTIMA

>

#PoznajcieGPNT: AT Systems sp. z o.o.

>

#PoznajcieGPNT: Byte Barrel sp. z o.o.

>

#PoznajcieGPNT: Camdrone

>

#PoznajcieGPNT: Geopartner Geomatics i Geopartner Inżynieria

>