URBAN TECH Info Day

Dodano

29.07.2022

Już 18 sierpnia br. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym organizujemy spotkanie URBAN TECH Info Day podczas którego będzie można dowiedzieć się dlaczego warto wziąć udział w programie akceleracji i jak aplikować o środki finansowe.

Urban Tech Info Day - 18.08.2022 r.
Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, budynek B, Gdańsk
godz. 12:00

Rejestruję się >
Ilość miejsc ograniczona, zapisy na wydarzenie trwają do 15 sierpnia 2022 r.
 
Wydarzenie adresowane jest w szczególności do przedstawicieli startupów i MŚP, którzy działają w obszarach Health Tech, Smart City i GreenTech. Serdecznie zapraszamy także wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat projektu, programu akceleracji oraz szczegółów procesu aplikacji.

Międzynarodowa Wirtualna Biblioteka zawiera ponad 300 wyzwań z 12 krajów, które  czekają na innowacyjny pomysł lub produkt. Nie jest łatwo nawigować po tak obszernym katalogu, dlatego podczas Info Day między innymi krok po kroku przedstawione zostaną jej funkcjonalności, tak by najłatwiej znaleźć odpowiednie wyzwanie i móc zgłosić swój pomysł.
Zaprezentujemy proces aplikowania do programu URBAN TECH poprzez platformę F6S, elementy formularza aplikacyjnego, na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas jego wypełniania. Poruszone zostaną także zagadnienia dotyczące kryteriów, które trzeba spełniać, by móc aplikować.

Autorzy najciekawszych projektów zostaną wybrani do pierwszej fazy inkubacji i otrzymają 9 500 EUR na przygotowanie planu wdrożenia pomysłu w strukturach Właściciela Wyzwania. Kolejne etapy wsparcia mogą rozszerzyć tę kwotę nawet do 54,5 tys. EUR. Dlatego nie zwlekaj, przyjdź na Info Day i podejmij wyzwanie URBAN TECH.

________________________________
Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem nieodpłatnej, nieograniczonej ilościowo, czasowo ani terytorialnie, zgody na nieodpłatne wykorzystanie, obróbkę, powielanie i wielokrotne rozpowszechnianie wizerunku uczestnika utrwalonego na zdjęciach lub filmach wykonanych podczas wydarzenia bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania, w celach informacyjnych, promocyjnych i reklamowych wydarzenia.

Powyższa zgoda oznacza, że fotografie oraz filmy wykonane podczas wydarzenia mogą być publikowane w Internecie, w tym przede wszystkim na stronie internetowej wydarzenia, a także na stronach internetowych Organizatora pod adresami (www.gpnt.pl, www.strefa.gda.pl, www.bpnt.pl) oraz w newsletterach Organizatora, mediach społecznościowych, na portalach Facebook, LinkedIn, YouTube itp., a także na potrzeby dokumentowania działań np. w prezentacjach.

Zobacz również

Życzenia wielkanocne

>

Życzenia Wielkanocne

>

Życzenia Wielkanocne

>

Znamy zwycięzcę Konkursu Hej StartUP

>

Znamy półfinalistów konkursu Hej StartUP!

>