Zmiany organizacyjne GPN-T

W związku z rozwojem sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce i na świecie, Dyrektor wraz z zespołem GPN-T pragnie poinformować, o sposobie organizacji poszczególnych zakresów naszej działalności. 

Obecnie na terenie Parku wdrożyliśmy ponadstandrardowe  zasady bezpieczeństwa w poszczególnych wspólnych pomieszczeniach. Planujemy wprowadzenie w naszym zespole pracę zdalną, dlatego prosimy o ograniczenie wizyt w biurze GPNT. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt w sprawach bieżących tak jak dotychczas kierując je na adresy e-mail dedykowanych pracowników lub na  office@gpnt.pl, telefonicznie pod numerem   58 740 42 00.

 Najemcy
W związku z tą niezwykłą sytuacją zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o:
  • ograniczenie do niezbędnego minimum kontaktów na terenie GPN-T z klientami lub kontrahentami z zewnątrz,
  • powstrzymanie się w przeciągu kilku najbliższych tygodni od organizacji spotkań, szkoleń, wizyt studyjnych, konferencji, etc. na terenie GPNT,
  • przełożenie na terminy późniejsze zaplanowanych już w obiektach GPN-T, spotkań w większym gronie, konferencji, szkoleń,
  • w miarę możliwości ograniczenie delegacji i innych wyjazdów zagranicznych Państwa i Państwa współpracowników.
W odpowiedzi na pytania kierowane bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za Administrację w naszych obiektach, chcielibyśmy poinformować, iż na tą chwilę nie planujemy zamknięcia części biurowych naszych obiektów.

Wymienione działania mają na celu ochronę wszystkich osób pracujących na terenie GPN-T. W razie jakichkolwiek dalszych pytań w tym temacie prosimy o kontakt z Domanikiem Nowakiem 601 788 033 oraz d.nowak@strefa.gda.pl
 

 Strefa Co-Work
W związku z troską o Państwa bezpieczeństwo, w zakresie kontaktów z innymi osobami podjęliśmy decyzję, że od dnia 16.03.2020 r. do odwołania poczta przychodząca do biura CO-WORK nie będzie odbierana.
 
Z informacji uzyskanych od Naczelnika Urzędu Pocztowego 48 w Gdańsku, Poczta Polska wyszła naprzeciw Klientom, oferując usługę e-avizo. Awizo w wersji elektronicznej (eINFO:awizo) otrzymają Państwo bezpośrednio na swój telefon (SMS) albo adres e-mail – w zależności od preferowanego kanału kontaktu.

Podanie otrzymywania zawiadomień można złożyć w formie elektronicznej albo w formie papierowej. Formularz elektroniczny dostępny jest na stronie Poczty Polskiej: https://www.poczta-polska.pl/epoczta/einfo/awizo/
Zgłoszenie żądania przy wykorzystaniu formularza elektronicznego wymaga dodatkowo uwierzytelnienia tożsamości w placówce oddawczej: Urząd Pocztowy Gdańsk 48, ul. Ignacego Paderewskiego 11, 80-169 Gdańsk, telefony: 58 302 54 26 lub 58 302 48 76. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 08:30-19:30; soboty: 09:00-13:00; niedziele i święta: placówka nieczynna

W razie jakichkolwiek dalszych pytań w tym temacie prosimy o kontakt z Martą Szuba  667 200 020 oraz  m.szuba@strefa.gda.pl,  cowork@strefa.gda.pl
 

Centrum Konferencyjno Szkoleniowe
Z powodu rozprzestrzeniania się na terenie Polski wirusa COVID-19 (koronawirus), mając na względzie Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego zostaje zamknięte do odwołania.

Decyzja ta wiąże się z anulowaniem wszystkich rezerwacji na wydarzenia mające odbyć się w salach CKS Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego do dnia 12.04.2020 r. (ten termin może ulec zmianie w miarę rozwoju sytuacji). Jeśli macie Państwo dokonaną rezerwację we wskazanym okresie, prosimy o monitorowanie swojej skrzynki e-mail. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. 

Na spotkania wewnętrzne dla firm parkowych dostępne są małe sale konferencyjne w budynkach B i C. Rezerwacja możliwa jest tylko po uzgodnieniu telefonicznym warunków wynajmu. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Justyną Sterlingow-Miernik 667 600 050 oraz  j.sterlingow@strefa.gda.pl


Bistro ROMA - GASTRONOMIA
Bistro Roma w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, prowadzi działalność jednak z ograniczeniem możliwości skorzystania z usług gastronomicznych na miejscu. 

Mimo tych utrudnień, serdecznie zachęcamy do składania zamówień na wynos do biura w GPN-T  pod numerem  668 241 090. Jeżeli będzie zamówienie złożone do biura przez większą ilość osób, bardzo prosimy o wyznaczenie jednej osoby do odbioru zamówienia.

Kroki te zostały podjęte w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo pracowników, w związku z decyzją o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego i co za tym idzie ograniczeniu działalności wszystkich restauracji, kawiarni i barów.


 EduPrzedszkole i EduŻłobek
W związku z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 r. oraz działaniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronowirusa placówki Edu-Przedszkole oraz Edu-Żłobek zawieszają działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą w dniach 16.03.2020 r. - 12.04.2020 r.
W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z panią Magdaleną Chmarzyńską  503 855 116.


 Projekty Edukacyjne
W związku z decyzją o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego informujemy, że realizacja projektów edukacyjnych („Morskie Kompetencje”, „Młodzieżowe Kompetencje”, „Firmy GPN-T widziane oczami dziecka”) zostaje wstrzymana do odwołania
 
O wszystkich nowych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.