Konkurs Hej StartUP

Edycja 2022

Konkurs skirowany był do startupów technologicznych z północnej Polski, które dysponowały produktem, usługą lub rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu - MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji. Nagrodą była możliwość udziału w prestiżowym programie mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów, który wyróżnia autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

Szczegóły edycji 2022 >

Organizatorzy


 

Znamy półfinalistów

Z pośród licznych zgłoszeń Komisja Rekrutacyjna wytypowała 16 półfinalistów konkursu, którzy podejmą rywalizację o miejsce w wielkim finale, a wcześniej spotkają się podczas preparation camp w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym.

Szczegóły >

Półfinał

Podczas półfinałów konkursu w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym wyłoniono finalistów - 9 zespołów. W trakcie 3 minutowych prezentacji uczestnicy konkursu musieli zaprezentować swój projekt z jak najlepszej strony, a następnie odpowiedzieć na pytania jurorów.

Szczegóły >

Preparation Camp w GPN-T

W ostatni dzień maja w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym finaliści konkursu HejStartUP uczestniczyli w Preparation Camp, którego celem było przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu.

Podczas dnia pełnego warsztatów uczestnicy dowiedzieli się między innymi jak profesjonalnie przygotować krótką wypowiedź biznesową, poruszona została także tematyka tworzenia i zarządzania innowacyjnymi projektami oraz ich finansowania. Ponadto finaliści mieli okazję przedstawić próbny pitching pod czujnym okiem mentorów, a następnie wziąc udział w speed dating z 9 ekspertami ze świata finansów, prawa nowych technologii, przedsiębiorczości oraz twórcami startupów.

Szczegóły >

Znamy zwycięzcę Konkursu

9 czerwca w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER miał miejsce finał Pomorskiego Konkursu Startupowego – „Hej StartUP”. Pośród dziewięciu finalistów Jury wybrało zwycięzcę, który otrzymał zaproszenie do udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Szczegóły >